Що таке пілінг обличчя, шкіри знають все. Слово це відбулося від англійського to peel - очищати від кірки, звідси до пілінгу відносять очищаючі і отшелушивающие засоби, які повертають нашій шкірі красу і здоров'я.
На справжній момент найпопулярнішими є чотири види пілінга - механічний, вакуумний, лазерний і хімічний пілінги. Відрізняються вони методикою дії на шкіру, і докладніше про це ви можете побачити на малюнку, який ми пропонуємо вашій увазі. Проте наша тема сьогодні домашні пілінги особи, а удома можна добре провести тільки механічний пілінг.
Домашній механічний пілінг
Механічний домашній пілінг передбачає використання косметичних засобів, які містять крихітні штучні або натуральні абразиви, такі як роздроблені абрикосові кісточки, горіхи, елементи цілющих грязей або піску, спеціальний віск. Називаються такі домашні засоби ськраби, їх мікрочастки покликані очистити нашу шкіру від вьевшейся грязі і відлущити верхній роговий шар шкіри, видаляючи старі лусочки, що заважають оновленню шкіри.
Косметичні магазини пропонують великий вибір ськрабов для домашнього пілінга. Для більшої ефективності ми радимо вам набувати ськраби тієї ж лінії, що і решта косметики, вони будуть взаїмодополнять один одного. Також при виборі пілінга для домашнього застосування звертайте увагу, для якої шкіри цей пілінг - для молодої шкіри абразиви особливо не потрібні, а ось зріла шкіра потребує набагато більшої кількості отшелушивающих речовин.
І не забувайте, милі жінки, що користуватися пілінгом, яким би він не був, можна тільки для здорової шкіри. При будь-яких захворюваннях шкіри, навіть прищиках, застосування абразивів не рекомендоване, це може пріветі до сильного роздратування або інфекції. В цьому випадку використовуйте для домашнього пілінга легкі пінисті креми і гелі, дія яких м'якша.
Домашній пілінг і тип шкіри
Використання пілінга удома завжди слід співвідносити з типом вашої шкіри. Для жирної шкіри пілінг можна застосовувати щонеділі, для тоншої сухої шкіри домашній пілінг краще робити 1 раз в дві неділі. Потрібно також знати, що суха шкіра дуже негативно реагує на шкаралупи горіхів або кісточок, що найчастіше зустрічаються в пілінгах частинки, вони дуже гострі для такої шкіри. Якщо шкіра у вас суха, використовуйте домашній пілінг на кремовій основі, куди як очищаючий і отшелушивающего засіб включений віск.
Рецепти домашнього пілінга
Існує ряд народних рецептів, які з успіхом замінюють фабричну косметику. Найпершим, мабуть, варто назвати пілінг з висівок або вівсяних пластівців. Розмоловши жменю висівок або геркулеса, змішайте масу з водою до утворення кашки і нанесіть склад на обличчя, при цьому злегка як би протираючи лоб, ніс, щоки і підборіддя, після чого домашній пілінг змивається водою температури тіла. Цю процедуру советуєют робити курсом - щодня на ніч в перебігу 2 тижнів.
Дуже хороші в домашніх умовах пілінги з кавової гущі. Рецепт такий - нанесіть гущавину на чисту зволожену шкіру, дайте їй небагато підсохнути. Знімайте кавовий пілінг круговими масажуючими рухами, після чого сполосніть шкіру спочатку теплою, потім холодною водою.
Якщо є бажання, можете спробувати удома глиняний пілінг. Глина може використовуватися в чистому вигляді, вона сама по собі володіє адсорбуючими очисними властивостями. Деякі жінки, прагнучи зробити домашній глиняний пілінг глибшим, додають в глину природні абразиви, наприклад розмолоту в кофемолці яєчну шкаралупу. Робити такий пілінг можна один раз в тиждень.
Хочемо нагадати всім жінкам, що навіть домашні пілінги слід робити спочатку обережно, адже шкіра кожною з нас володіє своїми особливостями. Спочатку зробіть удома пілінг невеликої ділянки, і якщо все гаразд, можете використовувати засіб постійно. Бажаємо вам і вашій шкірі краси і здоров'я.
Окружний адмінсуд Києва вирішив прибрати зі списку люстрованих Миколу Чинчина, який у часи Майдану керував Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ.