За допомогою масок для жирної шкіри можна істотно поліпшити її зовнішній вигляд: зняти жирний блиск, звузити широкі пори, зменшити схильність до угрів.
Підтримувати жирну шкіру у хорошому стані не так-то просто. За допомогою масок для жирної шкіри можна істотно поліпшити її зовнішній вигляд: зняти жирний блиск, звузити широкі пори, зменшити схильність до угрів.
Дріжджова маска для жирної шкіри: 10г дріжджів перемішати з кислим молоком до отримання консистенції сметани, додати 1 ч. л. будь-якого ягідного соку або сок листя подорожника і нанести на обличчя, особливо на ті місця, де багато закупорених пір. Через 15 хвилин, коли маска підсохне, стерти її круговими рухами пальців, вимити особу спочатку теплою, потім прохолодною водою.
Фруктово-овочева маска для жирної шкіри: Збити білок до отримання щільної піни і по краплі додавати чайну ложку соку будь-яких свіжих овочів, фруктів або ягід. Змивати такі маски теплою водою.
Маска для жирної шкіри з яблук: 1-2 дрібно натертих яблука змішати з добре збитим яєчним білком. Цю суміш нанести на обличчя і шию, через 20 хвилин змити теплою водою.
Жирна шкіра добре сприйме маску з лимонного соку і сливок - 1 чайну ложку сливок змішуємо з 1 чайною ложкою лимонного соку, наносимо маску на обличчя ватяним тампоном на 20 хвилин, потім змивається. Це маска підходить для жирної шкіри, добре вибілює і омолоджує.
Маска для жирної шкіри з меду і масла. Білок одного яйця, одну чайну ложку меду і половину чайної ложки оливкового масла змішати до однорідної консистенції. Потім додати подрібнені вівсяні пластівці до отримання кашки. Нанесіть маску на обличчя на 20 хвилин, потім змийте теплою водою. Перед нанесенням маски можна підігріти її на водяній лазні. Маска звужує пори, підходить і для жирної, і для нормальної шкіри.
Маска з листя мати-й-мачохи. 2 столових ложки сухого подрібненого листя мати-й-мачухи залити гарячою водою до отримання кашкоподібної маси, підігріти на вогні до температури 60-70 градусів і дати злегка остигнути (до 37-40 градусів). Кашку накласти на заздалегідь очищене обличчя на 15-20 хвилин, помістивши кашку на марлю в один шар.
Маска з щавлю підходить саме жирній шкірі. Узяти листя щавлю і мати-й-мачухи в рівних за об'ємом частинах. Подрібнені рослини залити окропом відносно 1:2. Після 1,5-2-х хвилин кип'ячення відвар остуджують, в теплому вигляді заклавши між шарами марлі, накладають на чисте обличчя. Тримати маску 15-20 хвилин, потім обмити особу теплою водою.
Молочно-огіркова маска для жирної шкіри. Змішати 1/4 стакана молока з такою ж кількістю огіркового соку. Змочити в цій суміші шар вати або марлеву серветку, накласти її на жирні ділянки шкіри обличчя на 15-20 хвилин, зверху покрити мокрим рушником. Після зняття маски лице витерти і змастити кремом.
Маска з петрушки. До 2 столових ложок теплого настою петрушки додати подрібнений в кофемолці геркулес до утворення кашки. Якщо шкіра особи жирна, нанести товстим шаром на 20 хвилин, змити прохолодною водою і протерти кубиком льоду, приготованого з настою петрушки.
Жирна шкіра - протизапальна трав'яна маска. До 1 столової ложки кашки з листя кропиви і подорожника (узятих в рівних частинах) додати 1 столову ложку соку цитрусових і накласти на заздалегідь очищене лосьйоном обличчя. Через 20 хвилин змити холодною водою.
Кропова маска для жирної пористої шкіри. Приготувати насичений відвар кропу (2 столових ложки трави на стакан води, кип'ятити 5 хвилин). У 1 столову ложку процідженого відвару додати білок курячого яйця і добре збити. Маску накладати на обличчя з жирною шкірою пошарово (3-4 шаруючи). Коли підсохне останній шар, змити маску теплою водою.
Окружний адмінсуд Києва вирішив прибрати зі списку люстрованих Миколу Чинчина, який у часи Майдану керував Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ.