На вигляд юка дуже схожа на драцену із зеленим листям (але не має з нею спорідненості) і також витривала, і не представляє жодних проблем в культурі. Юка алоелістная - Yucca aloifolia - має густу розетку мечовидного листя, до 55см довжиною. У листя дуже гострі кінчики. Має виражений стовбур.
Юка слоняча - Yucca elephantipes - схожа на попередній вигляд, але кінчики її листя не гострі. Найпоширеніший вигляд, який є у продажу. Зазвичай її продають як вкорінений товстий деревовидний живець, що має декілька розеток листя. Росте поволі досягаючи у висоту близько 1,5 метрів.
У Криму і на Кавказі юка зимує у відкритому грунті, але в центральній і північній смузі вирощується, як кімнатна рослина. Колючі види не рекомендується вирощувати тим, у кого є маленькі діти. Юка добре підходить для прикраси вітальнею або холу. Вирощування крупної рослини вимагає часу, оскільки юка поволі зростаюча рослина. З середини травня і до кінця вересня її можна винести на балкон, терасу або в сад, на відкрите сонячне місце (заздалегідь готують до сонячних променів, виставляючи спочатку в легкій тіні). Юки хороші тим, що несприйнятливі до сухого повітря кімнат, а це, багато хто знає, не маловажно.
Температура: Помірна, взимку прохолодна - переважно 16-18°c, але не нижче 8°c. Взимку при вмісті юки в звичайних кімнатних умовах потрібно провітрювати приміщення, але уникати при цьому холодних протягів.
Освітлення: Світле, сонячне місце. Влітку юка віддає перевагу розміщенню на свіжому повітрі - на балконі, в саду і тому подібне Взимку доведеться переставити юку якомога ближче до вікна, оскільки взимку ці рослини особливо страждають від недоліку світла - при цьому віяло листя не буде пишним і густим.
Полив: Рясний з весни до осені, але при цьому на піддоні не повинна залишатися вода, взимку поливши помірний. Якщо взимку містити в прохолодних умовах, то полив рідкісний, але не допускаючий пересушування земляної грудки. Юка погано переносить застій води в грунті - це може привести до загнивання коріння і утворення стеблової гнилизни.
Вологість повітря: Не вимагає обприскування листя, але іноді треба влаштовувати обмивання, щоб рослина не запорошилася і не втрачала привабливість. Влітку на відкритому повітрі достатньо дощових обмивань. Якщо взимку юка міститься в кімнаті з центральним опалюванням, то обприскування бажано проводити хоч би раз на день.
Пересадка: Грунт має бути живильним. Для молодих рослин - 2 частини дернової землі, 2 частини листової землі, 1 частина перегнійної і 2 частини піску. Для дорослих і старих рослин - 3 частини дернової землі, 2 частини листової, 2 частини піску. Пересадку юки проводять кожні два роки навесні. Юку садять у великий горщик або кадівб. Хороший дренаж обов'язковий. З квітня по серпень кожні два тижні проводять підгодівлю добривами, які значно прискорюють зростання.
Розмноження: Весной вкоріненням верхівки стебла, а також шматками стовбура (завдовжки не менше 10см). Можливе розмноження насінням і нащадками. При розмноженні юки нащадками - з основного стовбура гострим ножем відрізується дочірня розетка, а місце зрізу на стовбурі присипається сірою. Відрізану розетку укорінюють у вологому піску, а після вкорінення садять в горщик із землею, в яку додають шматочки деревного (наприклад, березового) вугілля. Зрізати дочірні розетки для розмноження бажано навесні або літом, оскільки в іншу пору року вони не укорінятися або будуть укорінятимуться дуже довго, крім того це може пошкодити материнській рослині.
При розмноженні юки насінням, важливо щоб вони були свіжими. Насіння замочує на добу в теплій воді, потім висіває в суміш легкої листової землі і торфу. Миску накривають склом або пакетом і провітрюють кілька разів в день. Зазвичай насіння проростає протягом місяця.
Окружний адмінсуд Києва вирішив прибрати зі списку люстрованих Миколу Чинчина, який у часи Майдану керував Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ.