Наявність у компанії сайту складається з чотирьох компонентів. Сам сайт, домен, хостинг і адміністрування.
В сучасному світі рано чи пізно будь-яка організація стикається з необхідністю створення свого інтернет-представництва. Причини можуть бути разниє: реклама, розширення груп клієнтів і так далі Менеджер, якому доручено забезпечити сайт підприємству, не обов'язково добре знається на всій термінології і процесі створення сайту. Але деякі поняття все ж таки слід знати, щоб під час роботи з дизайн студією не виникало прикрі непорозуміння.
Наявність у компанії сайту складається з чотирьох компонентів. Сам сайт, домен, хостинг і адміністрування.
Сайт. Одним з найважливіших кроків в створенні сайту є ухвалення рішення про те, які функції він виконуватиме. Всі сайти, які пропонують дизайн студії, можна розділити на декілька категорій: візитки, інформаційні, інтернет-магазини і так далі Наприклад, є сайти, з яких відвідувачі тільки отримуватимуть інформацію: адреси, контакти, загальні відомості про компанію, проглядати фотографії (так звані «сайти-візитки» або «сайти-презентації»). Іноді такі сайти мають базу даних на 20-30 товарів. Інші сайти (наприклад, інтернет-офіси) дозволяють відвідувачам обмінюватися інформацією з компанією: залишати коментарі, голосувати. Такі сайти зазвичай мають свою базу даних, складнішу, ніж в першому варіанті. Тут вже можна мати базу на 100, 1000 і більше найменувань товарів і послуг.
Наступний крок - вирішити динамічним або статичним буде сайт. Залежно від цього дизайн студія підбере найбільш зручну базу даних для Вашого ресурсу..
Домен - це ім'я Вашого сайту в мережі. Воно платне і вимагає щорічних відрахувань. Також його потрібно зареєструвати. При підборі бажаного імені потрібно враховувати, що воно може бути вже зайняте. Бажано мати на руках декілька варіантів.
Хостинг - спеціально обладнаний видалений комп'ютер, на якому розташуються файли вашого сайту. За це ви теж платите гроші залежно від тарифу. Плата за хостинг залежить від розміру сайту, навантаження на процесор і від мов, які використовувалися при створенні сайту.
І останній компонент - адміністрування сайту. Сайт завжди має бути під наглядом, т.е потрібно постійно оновлювати і додавати інформацію. Інакше інформація дуже скоро виявиться застарілою і сайт буде даремний як для користувачів, так і для власника. Для адміністрування сайту Ви можете найняти когось на щомісячне обслуговування, або використовувати одноразове обслуговування. Кому як зручніше.
Головне, якщо Ви замовляєте створення сайту в дизайн студії, пам'ятаєте про те, що ніж більше інформації по майбутньому сайту Ви надасте, тим простіше буде дизайнерові зробити саме те, що Вам потрібне.
Центр стратегічних комунікацій при Мінінформполітики "Справді" пояснив, чому в Україні вирішили заборонити діяльність УПЦ Московського патріархату.
Джерело: Справді у Telegram
Дослівно "Справді": "Чому Зеленський заборонив діяльність УПЦ МП.
Рада національної безпеки та оборони ввела санкції проти священнослужителів УПЦ МП, зокрема намісника Києво-Печерської Лаври Павла (Лебедя) та екснардепа Вадима Новинського.
Європейська комісія висунула пропозицію щодо гармонізації кримінальних злочинів та покарань за порушення обмежувальних заходів ЄС.
Про це, як пише "Європейська правда", йдеться у повідомленні Єврокомісії.
Працівники ДБР у взаємодії з Харківською обласною прокуратурою виявили у Куп'янському районі схованку з важливими документами, які окупанти не встигли знищити під час відступу.
Джерело: пресслужби ДБР, Харківської облпрокуратури
Дослівно: "Вилучені правоохоронцями документи є підґрунтям для відкриття кримінальних проваджень за фактами держзради та колабораційної діяльності".
МЗС України повідомило про продовження цілеспрямованої кампанії терору та залякування українських дипустанов за кордоном.
Про це йдеться у заяві речника МЗС України Олега Ніколенка, повідомляє "Європейська правда".
Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) сподівається досягти угоди з РФ і Україною про створення зони безпеки на Запорізькій атомній електростанції до кінця цього року
Кремль не готовий прийняти умови для переговорів зі Вашингтоном, які 1 грудня озвучив президент США Джо Байден, - а саме Росія не планує забрати свої війська з території України.
Джерело: російське пропагандистське видання "РИА Новости", Telegram-канал "Вы слушали маяк", який публікує аудіокоментар Пєскова
Пряма мова Пєскова: "Ви частково процитували заяву Джо Байдена.