Ось ми, люди, дуже часто говоримо слова, не вникаючи в їх дійсний сенс. Деякі говорять милі слова, просто, щоб зробити приємне, деякі навпаки, жорсткі слова, щоб образити людину.
Одні користуються, якими або словами за звичкою, це їх манера спілкування. Інші ж горять, які або слова по легковажності, не усвідомлюючи їх значення, відносячись недбало до наслідків цих сказаних слів.
Ось навіть приведу приклад, на сайті, люди спілкуючись один з одним в коментарях, (я не говорю про тих, хто знайомий ближче), називають один одного «мила», «рідна», «дорога» і так далі, але при цьому, не розуміючи сенсу цих слів.
Адже як може тобі бути людина мила, якщо ти його не знаєш? Як він може бути тобі рідним, якщо ти тільки що, трохи вище, прочитав його коментар і вже назвав рідним? Дорогим назвав, хоча ти цій людині і не можеш дати об'єктивної оцінки.
І говорити треба від душі, людині який тобі дуже і дуже близький, а не розкидатися цими словами. Потрібно вкладати в сенс кожного слова, те, що ти хочеш донести до співбесідника. Щоб він зрозумів, відчув свою значущість для тебе.
Варто задуматися, якщо людина на кожному кроці, кожному зустрічному говоритиме такі слова, то як же він виразить свої особливі відчуття, особливу симпатію до особливої людини, сказавши звичайне заїжджене слово? Сенсу, ефекту такого, яке хотіло б вже не буде.
І кажучи «Я люблю!»- любите!
Кажучи, мила (ий) - відчуйте його милість.
Кажучи, дорога (ой) - дайте оцінку людині, зрозумійте як він вам дорогий.
І ще, мене завжди насторожує слово «Мась»- це такий маразм! У нас, що немає нормальних росіян або українських слів???
А порада всім така, люди не розкидайтеся словами!
Як часто потрібно вимовляти слова "я люблю тебе"?
Як часто потрібно вимовляти слова "я люблю тебе", якщо ми дійсно любимо, і чи часто ми вкладаємо дійсний сенс в ці слова?
Дійсно, чом би нам щодня не говорити, як сильно ми любимо один одного, адже від цього, здавалося б, мир став би щасливіший. Але іноді розумієш, що деякі експлуатують цю тему настільки, що ним все одно, що і кому говорити, а вимовлені на прощання "я люблю тебе" і зовсім нічого не означають. А тим часом, адже це сакральні слова, які не потрібно роздавати направо і наліво.
Що ми говоримо в повсякденності
Взагалі, стоїть частіше звертати увагу не тільки на визнання в любові, але і на те, що ми говоримо в повсякденності. Від того, наскільки серйозно ми відносимося до слів, залежить наш психологічний стан. Вже давно з'ясували, що негативно забарвлена лексика може завдати серйозної шкоди. Отже сто разів подумайте перш, ніж обізвати людину навіть тим словом, на яке він заслуговує. Все те, що ми чуємо і вимовляємо, відкладається у нас в підсвідомості, і, залежно від того, який сенс це в собі несе, воно працює на нас або ж проти нас же самих, при чому без нашої згоди.
Втрата інтересу?
Але що стосується слів про любов, то тут захована пастка: чим частіше ми їх чуємо, тим менше ми готові їх сприймати. Якщо ми часто повторюватимемо "я люблю тебе" і чути це від інших, то швидко втратимо інтерес до цих слів і перестанемо розуміти їх сенс. Так що ж, все-таки, залишиться настільки важливим, що ми всі мріємо випробувати і почути від найдорожчої людини на світі і що говорити самим у відповідь на таке визнання?
Слово - не горобець
Можливо, взагалі не варто вимовляти такі слова у відповідь, якщо ви не упевнені в своїх відчуттях. А якщо і вибирати тим часом, говорити чи ні, то краще довести справою, а не порожніми словами. Бувають такі чоловіки, які не вважають за потрібний показувати свою любов, адже вони вважають, що жінки мають бути щасливі вже просто тому, що вони є. Але іноді жінкам просто необхідно мати якесь "підтвердження" слів, і навіть хай не у вигляді "мільйона яскраво-червоних троянд", але у вигляді турботи. Адже це не так вже і складно подзвонити улюбленій жінці посеред дня і запитати, яке у неї сьогодні настрій, або зустріти її після роботи і відвести в кафе. Будь-яка жінка мріє отримати від чоловіка "підтвердження" любові, і хай не обов'язково це будуть "кращі друзі дівчат - діаманти".
Вимушуючи до відповіді
Іноді, вимовляючи такі слова, як "я люблю тебе", людина як би намагається завірити себе в своїй необхідності іншому, таким чином, вимушуючи нас до такої ж відповіді. Це схоже на такий же неспокій, яке може випробовувати людина, яка вічно побоюється залишити удома включену праску. Складно в це повірити, але психологи завіряють в тому, що іноді сокровенні слова "я люблю тебе" є способом маніпулювання тим, кому вони адресовані.
Та людина, яка вимовляє їх дуже часто, просто надає кредит довіри іншому, і починає відчувати себе господарем ситуації, тому що "адресат" відчуває себе зобов'язаним йому. А слово "люблю" треба говорити з сенсом, і лише тоді, коли ти в цьому упевнений, і не варто одурювати людини із-за жалості. Швидше за все, такі слова потрібно залишати "на десерт", а не користуватися ними постійно...
"Депортація або екстрадиція злочинців, кримінальних авторитетів або осіб, які становлять загрозу для національної безпеки України, не належить ні до меж компетенції Управління державної охорони України, ні до моїх повноважень, як його начальника", – заявив він.
За попередньою інформацією, подія сталась у результаті необережного поводження з пічним обладнанням в одній із в/ч, яка виконує бойові завдання на Донецькому напрямку.
Прокуратура мала право розслідувати злочини, підслідні Державному бюро розслідувань, не довше 5 років від дня набрання чинності нового УПК (19 листопада).
Кучма заявляє про неприпустимість революції, Жванія виходить з "Нашої України", Тимошенко посміялася з жартів Путіна над Ющенком та Саакашвілі, політики ЄС очікують з боку Януковича зриву підписання Угоди про асоціацію...