Учень, студент, фрілансер чи бос? Пандемія Ковід2019? Відправили на карантині працювати вдома? В часи, коли багато людей працює віддалено, а робота займає велику частину нашого часу - є потреба в облаштуванні домашнього офісу. Всі ми знаємо приказку "Лад на столі - лад в голові". Тому робоча зона завжди має сприяти тому, щоб працювати чи навчатись там було комфортно і нічого не відволікало.
Як облаштувати вдома робочий куток? Ось кілька порад, на що слід звертати увагу:
1. Вибір місця. Звичайно, якщо Ви живете у будинку, варто виділити окрему кімнату під кабінет. Оскільки мова не йде про місце, де ви будете відпочивати, зайвий простір недоречний. Достатньо малого приміщення, але з хорошим освітленням та доступом до свіжого повітря. Подбайте про комфортну температуру. Якщо сиро, холодно чи ,навпаки, спекотно - працюватиметься важко.
Якщо ви розробляєте дизайн домашнього офісу в квартирі, потрібно чітко спланувати, яке місце обрати. Серед варіантів - облаштувати робоче місце на балконі, якщо Ви не планували використовувати лоджію під щось інше. Тут багато переваг, для прикладу - це зажди буде частина квартири, її продовження, а не склад для речей, яким не знайшлось вдома місця. Можна зайняти як весь балкон, так і його частину, чи навіть в прямому сенсі - один кут. Освітлення багато, погляд в далечінь буде налаштовувати на продуктивну роботу і час від часу можна відволікатись на краєвиди, які будуть надихати. Проміжним варіантом є демонтована балконна перегородка, яка може бути умовним зонуванням або і робочим місцем. Все залежить від того, як саме Ви розташуєте меблі у кімнаті.
Не обов'язково ставити великий офісний стіл. Є багато рішень, які можуть зекономити простір і навіть додати ізюминку ремонту, якщо зробити зонування завдяки поєднанню різних видів фарбування, шпалер, панелей тощо. Останній варіант. Його розглядаємо вкінці, адже будь-яке робоче місце залишене природного світла не є конкурентним. Якщо у будинку є місце під сходами - цей простір можна використати з користю - сховати робочу зону. У квартирі часто під такі потреби беруть комірки. Їхнє призначення може бути різне - від звичайної кладової для зберігання різних речей до гардеробної. А Ви зможете усамітнитись в тишині за роботою.
2. Дизайн. Пам'ятайте, що не завжди багато місця є вирішенням дизайнерських рішень. Навіть малу зону можна облаштувати зі смаком. Акценти інтер'єру будується на: • поєднанні кольорів та фактур, переходах між стелею-стіною-підлогою; • вбудованих меблях; • точковому освітленні; • декорі.
Важливо зонувати кімнату умовно, бо великі гіпсокартонні конструкції будуть красти квадратні метри і відчуття простору.
3. Освітлення. Найважливіший момент, який стосується не лише самого інтер'єру, але й вашої зручності у роботі. Якщо освітлення недостатньо - будете напружувати зір. Отож, найоптимальніший варіант - встановити декілька джерел світла, щоб потім самостійно регулювати комфортний рівень освітлення. Для прикладу, настільна лампа дає концентроване світло для роботи з паперами, малювання тощо. Найкраще підійде світло, яке можна направляти. Якщо робоча зона знаходиться не біля вікна, потрібно забезпечити хороше освітлення.
4. Стилі Інтер'єр кабінету не може виділятись від основного стилю квартири чи будинку. Але якщо плануєте ремонт з нуля, ось вам кілька ідей: - Класичний стиль - акцент на дереві та шкірі: меблі, паркет, на стіні - дерев'яні панелі, однотонні шпалери або гладке фарбування у поєднанні не більше двох кольорів, переважно темних холодних відтінків.. Скромність і водночас вишуканість. Деталі декору - зайві. - Хай-тек - функціональність кімнати, мінімалізм та простір. Переважають світлі кольора, гра з відтінками відсутня. Практичність полягає у відсутності будь-яких відволікаючих елементів декору та фантазії щодо дизайнерських рішень. - Лофт - для творчих людей. Всі ідеї можна поєднати в одному хаосі, який під правильним дизайнерським прицілом стане дуже креативним простором. "Незавершений ремонт" - цегла, бетон та комунікації, які не приховують - зекономить Ваші кошти, а виглядатиме дуже по-сучасному.
5. Живі рослини. Надсучасне еко-рішення замість дипломів та подяк на стіні. Кактус біля комп'ютера - вчорашній день. Вертикальні та горизонтальні рослини - затишок і доповнення будь-якого інтер'єру.
6. Шумоізоляція. Це останній пункт, але подбати про нього варто заздалегідь. Аби нічого не відволікало пізніми вечорами вдома за роботою.
Подбайте про функціональність кімнати. Зробіть свою робочу зону стильною та ергономічною і нехай вона надихає Вас!
Будівельно-ремонтна компанія "ТехноБуд" запропонує практичні та трендові рішення у дизайні та ремонті вашого приміщення. Ремонт для нас - це нові виклики, з якими ми фахово справляємось. А для вас - це можливість не просто зробити свій простір новим, а, можливо, створити місце для нових крутих ідей. ТехноБуд - найкращі ремонтні рішення.
Центр стратегічних комунікацій при Мінінформполітики "Справді" пояснив, чому в Україні вирішили заборонити діяльність УПЦ Московського патріархату.
Джерело: Справді у Telegram
Дослівно "Справді": "Чому Зеленський заборонив діяльність УПЦ МП.
Рада національної безпеки та оборони ввела санкції проти священнослужителів УПЦ МП, зокрема намісника Києво-Печерської Лаври Павла (Лебедя) та екснардепа Вадима Новинського.
Європейська комісія висунула пропозицію щодо гармонізації кримінальних злочинів та покарань за порушення обмежувальних заходів ЄС.
Про це, як пише "Європейська правда", йдеться у повідомленні Єврокомісії.
Працівники ДБР у взаємодії з Харківською обласною прокуратурою виявили у Куп'янському районі схованку з важливими документами, які окупанти не встигли знищити під час відступу.
Джерело: пресслужби ДБР, Харківської облпрокуратури
Дослівно: "Вилучені правоохоронцями документи є підґрунтям для відкриття кримінальних проваджень за фактами держзради та колабораційної діяльності".
МЗС України повідомило про продовження цілеспрямованої кампанії терору та залякування українських дипустанов за кордоном.
Про це йдеться у заяві речника МЗС України Олега Ніколенка, повідомляє "Європейська правда".
Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) сподівається досягти угоди з РФ і Україною про створення зони безпеки на Запорізькій атомній електростанції до кінця цього року
Кремль не готовий прийняти умови для переговорів зі Вашингтоном, які 1 грудня озвучив президент США Джо Байден, - а саме Росія не планує забрати свої війська з території України.
Джерело: російське пропагандистське видання "РИА Новости", Telegram-канал "Вы слушали маяк", який публікує аудіокоментар Пєскова
Пряма мова Пєскова: "Ви частково процитували заяву Джо Байдена.