Кожна жінка деколи мріє побачити себе в дзеркалі з розкішними спадаючими кучерями до пояса. А що робити, якщо у вас коротка стрижка і волосся відрощують довго? Як з'ясувалося, цю проблему легко виправити
Чого побажаєте?
Короткий волос піддається нарощуванню, і зробити це можна в салонах краси. Навіть сім сантиметрів буде цілком досить, щоб перукар дав добро на нарощування. Перед тим, як йти в салон, визначитеся, чого ви хочете: збільшити об'єм, довжину волосся, або прикріпити окремі пасма і прикрасити їх бісером, стразами, пір'ям. Головне - будьте готові, що до нової зачіски потрібно буде звикати. Як правило, адаптація займає від двох до семи днів.
Тому, якщо ви передумаєте і вирішите позбавитися від нової коси, раніше, ніж за два тижні після нарощування, перукарі її знімати не почнуть. Нарощування допоможе не тільки кардинально змінити зачіску, але і зробити колорірованіє, завивку без шкоди для живого волосся. Також новий волос можна креатівно підстригти, зробивши стрижку, про яку ви марили, але довго не вирішувалися.
Кератіновая система
Існують різні системи нарощування: клейова, пресова, ультразвукова, силіконова, на основі спеціальних кліпс.
Найпоширеніша - англійська система, при якій нарощування проводять за допомогою кератінових капсул, що містять органічну смолу. Капсули з пасмами приєднуються до вашого волосся і прикріпляються підігрітими щипцями.
У результаті ви отримуєте нові локони, а непомітний стик буде невеликим потовщенням. В середньому кількість таких пасм - 200-300. Чим їх більше, тим більше значним буде об'єм вашої шевелюри. Процедура займає від 4 до 6 годин, а нарощене волосся носиться від 3 до 6 місяців.
Як стежити?
Догляд за новою зачіскою нескладний, але копіткий. Розчісувати її потрібно поступово, переміщаючись від кінчиків до коріння. Існують спеціальні гребінці, що полегшують цей процес. Проте, волосся у коріння все одно може заплутуватися, тому в салонах вам порадять приходити до перукаря раз в дві неділі, щоб їх «прочесати».
Мити голову теж слідує поступово. При цьому забороняється опускати голову вниз: волосся намокає і стає важкими, і прикріплені пасма можуть випасти. З цієї ж причини не варто спати з мокрою головою.
Піддавати себе подібній процедурі не рекомендується, якщо у вас слабке волосся, під час вагітності або відразу після пологів, при гормональних захворюваннях. Не бажано нарощувати волосся і під час хіміотерапії або прийому антибіотиків.
Окружний адмінсуд Києва вирішив прибрати зі списку люстрованих Миколу Чинчина, який у часи Майдану керував Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ.