Жирна шкіра сильно докучає всім її власникам. На відміну від тих, у кого шкіра суха, яка також приносить достатню кількість турбот і потребує особливого догляду, дівчата з жирним типом шкіри змушені страждати від цілого. . .
Жирна шкіра сильно докучає всім її власникам. На відміну від тих, у кого шкіра суха, яка також приносить достатню кількість турбот і потребує особливого догляду, дівчата з жирним типом шкіри змушені страждати від цілого спектра проблем, які знаходять висвітлення на обличчі. Тут і роздратування, і закупорені пори, які ведуть до запалень, і вічний сальний блиск, через який практично неможливо зберегти макіяж у первозданному виді, не говорячи вже про естетичну непривабливість такого обличчя. Але ми можемо користуватися косметичними засобами, націленими на дозвіл цих проблем, і одним з них є маски.
Що потрібно жирній шкірі
Важливо розуміти, що саме вимагає ваша шкіра, у якій кількості і як часто, від цього й потрібно відштовхуватися, перш ніж просто шукати на прилавках косметичних бутиків засіб, на якім написано маска для жирної шкіри.
Існує кілька проблем, якими може похвастатися жирна шкіра, тому її й записують у проблемні. Це жирний блиск, закупорені пори, блокування подиху, у результаті вугри, почервоніння, запалення. Для всього цього можна робити різні маски або шукати, щоб в одній масці по можливості сполучалося кілька властивостей. Ще одна особливість жирної шкіри, яку часто випускають із уваги це необхідність зволоження. Регулярна гідратація потрібна будь-якому типу шкіри, і жирному в тому числі. Забуваючи про це, ми збільшуємо проблему: активно підсушуючи шкіру й не відновлюючи гідро ліпідний баланс, ми провокуємо посилене виділення шкірного сала, і коло замикається.
Види масок для жирної шкіри
Глиняні маски можуть використовуватися при будь-якому типі шкірі, але для жирної вони стають незамінними й навіть обов’язковими. Глина, завдяки своєму складу, багатому на найважливіші для здоров’я мікроелементи, проявляє свою потужну дію, що регенерує, розсмоктує запалення, нормалізує діяльність сальних залоз. Біла глина каолін, який в основному й включають до складу косметичних масок, має прекрасні адсорбуючі властивості, витягаючи з пор забруднення, дозволяючи шкірі вільно дихати. Крім того вона відбілює шкіру, роблячи її приємно матовою й бархатистою, звужує пори, роблячи жирну шкіру гладкою й здоровою на вид. Схожими властивостями відрізняються й грязьові маски.
Глина й цілющий бруд застосовуються як у чистому виді, за допомогою розведення порошку з водою й накладення на обличчя, так і в косметичних масках, у яких вони виступають основним компонентом.
Глиняні й грязьові маски ставляться до розряду, що очищають і для жирної шкіри стають порятунком у тому випадку, коли наявність запальних елементів не дозволяє зробити інтенсивне механічне чищення. Такою же дбайливою дією, що очищають, мають і гелеві маски-плівки, що витягають бруд з пор, звужуючи їх, й надають шкірі матовість.
Освіжаючі маски, що й підсушують, можна готовити самостійно або купувати готові засоби із містом потрібних компонентів. Жирній шкірі потрібно підсушування й освіження, які можуть подарувати їй соки або м’якоть фруктів і ягід, огірок, яєчний білок з натуральних продуктів, і фруктові кислоти, що входять до складу готових засобів. Жирна шкіра може мучитися від дефіциту вітамінів і недостатньо здорового й сяючого виду, а ніщо не розв’яже проблему настільки ефективно, чим перераховані вище складові.
Звичайно такі маски не містять жирів, відрізняються легкою желеподібною текстурою, після них залишається відчуття свіжості, а шкіра, нагодована вітамінами, буквально сіяє.
Самостійно такі маски приготувати дуже легко, наприклад:
для щільної жирної шкіри без виражених проблем: додайте до столової ложки меду 5-10 крапель лимонного соку; для жирної проблемної шкіри з вуграми: яєчний білок, що змішується із чайною ложкою лимонного соку й столовою ложкою соку листів алое.
Зволожуючі маски дуже потрібні після інтенсивних процедур, яких зазнає жирна шкіра - домашні чищення, рядова робота скрабом вимагають якнайшвидшого відновлення, а якщо ні, то шкіра буде посилено захищатися, виробляючи сало. Зволожуючі маски повинні відновити гідро баланс в епідермісі, паралельно заспокоюючи шкіру й знімаючи запалення. Ці можливості в масках для жирної шкіри мають рослинні добавки ромашка, календула, шавлія, чистотіл, алое.
Прості правила
Усі маски наносяться на шкіру обличчя на 10-15 хвилин, потім змиваються теплою водою. Користуватися масками потрібно один-два рази на тиждень по необхідності.
Якщо природа нагородила вас жирною шкірою, то, будьте впевнені, що вам знадобиться не один тип маски, а, можливо, відразу всі, оскільки потреба в них може виникнути завжди. Улітку, коли спекотне й шкіра постійно лисніє, ви, швидше за все, будете прибігати до матуючи освіжаючих і глиняних масок, а взимку й після обробки пілінгом виникає потреба в інтенсивнім зволоженні.
У суботу, 6 березня, в Україні хмарно з проясненнями, вночі та вранці, крім північних та більшості західних областей, помірний сніг, на півдні з дощем, у східних, Кіровоградській та Дніпропетровській областях місцями значний сніг; вдень без істотних опадів.