Дуже хитка грань, яка відокремлює просто яскравий макіяж від вульгарного й недоречного. Перейти її дуже легко - досить одного зайвого штриха, одного неправильного відтінку або навіть дефекту шкіри, який у рази підсилить . . .
Дуже хитка грань, яка відокремлює просто яскравий макіяж від вульгарного й недоречного. Перейти її дуже легко - досить одного зайвого штриха, одного неправильного відтінку або навіть дефекту шкіри, який у рази підсилить ефект від присутності фарби на обличчі у негативну сторону. Яскравий макіяж виголошують найчастіше не в позитивному сенсі, тоді як для того, щоб показати доречність, говорять, наприклад, вечірній макіяж, якому начебто б покладено бути таким. Але яскравий макіяж може бути не тільки вечірнім, і щоб зробити його належним, прийдеться потрудитися.
Основні правила
Наважуючись зробити яскравий макіяж, ви повинні не тільки вміло наносити його, використовуючи відповідність із вашими природними даними - ви повинні зробити так, щоб макіяж, навіть настільки красномовний, виглядав природно, збалансоване. Будь-яка деталь, будь то жирний блиск на обличчі, прищик, що вискочив, круги під очима або невідповідність тонів різних засобів макіяжу зроблять свою справу, додавши макіяжу очок на користь вульгарності й вульгарності. Основні правила успішного макіяжу: ідеальні брови, гарна матова шкіра з рівним тоном, вірний баланс кольорів.
Смілива робота
Тіні для очей як акцент варіант самий небезпечний, що й вимагає великої обережності. Вибирайте колір, який вам підійде це може бути насичений синій, фіолетовий, зелений, жовтий, жовтогарячий (кораловий, теракотовий). Починайте наносити тіні пензликом спочатку на зону біля вій, звідки є можливість їх розтушувати далі.
Техніка димчастого макіяжу очей вже не вважається дуже актуальною, тому можна обійтися й без неї. Набагато більш стильним уважається нанесення відразу двох різних кольорів тіней (на одному верхньому віку або по одному кольору зверху й знизу), що може саме по собі виявитися значимим акцентом. Зробіть один колір більш яскравим, інший стриманим. Фіолетовий сполучається із зеленим і жовтим; зелений з жовтим і жовтогарячим, якщо він теплий, з більш свіжим рожевим, якщо холодний.
Ретельно розтушовуйте тіні, уникаючи меж нанесення, краще не заходячи сильно за складку верхнього віка, зосереджуючи колір ближче до вій. Після цього позначте контур ока неяскравим олівцем або тими ж тінями. Туш не варто накладати товстим шаром, беріть туш сірого або коричневого кольорів,що подовжує.
Якщо вам бракує куражу, щоб скористатися яскравими або темними тінями, зупинитеся на більш лаконічному варіанті, а решту зробить підводка й туш.
Якщо ви користуєтеся контурним олівцем, можна наносити лінію як по всьому абрису ока, так і зосередитися на зовнішніх куточках (особливо при близько посаджених очах). Після нанесення тіней беріть водостійкий олівець і ретельно промалюйте лінію дуже близько до лінії росту вій. Потім добре розтушуйте, знімаючи погрішності - для цього можна акуратно скористатися аплікатором для тіней. Після цього нанесіть два шари об’ємної туші.
Якщо ви прагнете намалювати собі фатальні стрілки в стилі п’ятдесятих років рідким лайнером або олівцем, то робити це потрібно однієї чіткою рівною лінією, не залишаючи просвітів між нею й віями, і тільки на верхньому віці. Якщо при яскравих тінях губи треба було залишити природними й краще матовими, то при подібному макіяжі і їх можна підкреслити, але акуратно, акцент краще робити не активним кольором, а гарним блиском, щоб уникнути зайвого драматизму образу.
Не багато жінок наважуються на яскраву або темну помаду. Говорячи про таку, ми маємо на увазі, скоріше, модні соковиті ягідні відтінки або безкомпромісний червоний. Перед нанесенням помади підготуйте губи: нанесіть на них тонкий шар тонального крему або пудри, намалюйте чітку лінію олівцем тон у тон, і тільки після цього можна пензликом наносити помаду. При цьому подбайте про баланс нижньої й верхньої частини обличчя за допомогою рум’янів, губи як єдина яскрава пляма не будуть виглядати природно. Рожеві тони для щік потрібні при холодних відтінках помади (сливовий, вишневий), якщо колір більш теплий, наприклад, -червоний-пожежно-червоний, шоколадний, то рум’яна потрібні персикові, теракотові.
Де й коли?
Відомо, що є особливий тип зовнішності по кольору, який не переносить яскравих фарб навіть при самому вмілім нанесенні. Наприклад, якщо у вас від природи тип по кольору-Весна, і ви світлошкіра блондинка з медяним волоссям й прозорими очами, то вам не варто упиратися, наполягаючи на подібному макіяжі - упокоритеся з використанням ніжних тонів, які не будуть перекрикувати вашу природну красу.
Цілком імовірно, і навіть, швидше за все, так воно і є що місце вашої роботи або навчання не прийме ваші вміння наносити навіть бездоганний яскравий макіяж, який буде виглядати скоріше бойовим розфарбуванням.
Навіть при майстернім нанесенні, не варто робити яскравий макіяж частиною свого повсякденного іміджу - краще закріпите за ним статус макіяжу вихідного дня.
У суботу, 6 березня, в Україні хмарно з проясненнями, вночі та вранці, крім північних та більшості західних областей, помірний сніг, на півдні з дощем, у східних, Кіровоградській та Дніпропетровській областях місцями значний сніг; вдень без істотних опадів.