Думки перед святами метаються в різних напрямках, підганяючи одна іншу. Що приготувати й що подарувати своєму улюбленому і єдиному? І у всіх подруг та ж проблема, але на відміну від них, я хоча б знаю, що подати до...
Думки перед святами метаються в різних напрямках, підганяючи одна іншу. Що приготувати й що подарувати своєму улюбленому і єдиному? І у всіх подруг та ж проблема, але на відміну від них, я хоча б знаю, що подати до святкового столу! Червоноармійським ( через насичений буряковий колір) вінегретом нікого звичайно не здивуєш, але якщо підійти до цього з фантазією
Отже, беремо буряк й варимо її до готовності. Окремо відваримо картоплю (у мундирі - на честь свята) і моркву. Дрібно ріжемо цибулю (краще червону) і солоні огірочки. Готовий буряк, моркву й картоплю ріжемо кубиками. Перемішуємо інгредієнти й заправляємо рослинною олією. А тепер відкриваємо баночку консервованої квасолі й прикрашаємо блюдо! Я розклала салат по маленьких порціонних тарілочках і написала квасолею 23 (на лютого місця вистачило тільки на великім блюді).
А от з подарунком усе виявилося набагато складніше. Що ж подарувати чоловікові? Хочеться, щоб це була не дурниця яка-небудь, яку він потихеньку викине в смітник відразу після свята, а корисна річ, бажане така, про яку він мріяв, сам того не відаючи. Начебто б прекрасно знаєш, чого в нього немає, але велика спокуса подарувати подарунок собі, а не йому, та ще попросивши в нього на це грошей. Він одного разу подарував мені на восьме березня набір викруток - саме такий, про який сам мріяв, довелося посміхатися й дякувати, потім, звичайно, жодного разу навіть не відкрити, зате чоловік був щасливий. Звичайно,, щоб відомстити можна подарувати йому на 23-е набір муліне,але я істота добра, мстити не люблю.
23-е лютого - День захисника Батьківщини. Батьківщину захищають зі зброєю, але не дарувати ж йому кулемет і Анку на додачу! Може бути, що-небудь із холодної зброї? А це думка! Можна адже, подарувати ніж! Інтернет підказав, що ножі бувають мисливським, туристичні, складані, з дамаської сталі, ножі для виживання, а ще бойові й метальні. Навіть кухонні діляться на гастрономічні, обробні, хліборізальні, буфетні й спеціальні. Ще напевно бувають універсальні ножі, ножі для рубання, сувенірні і так далі. До того ж вони різняться по виробниках і країні виготовлення. Європейські, американські, японські. Фірм взагалі не порахувати.
Так який же ніж вибрати? Для виживання йому начебто б ніж не потрібний - для цього в нього є я. Складаним він давно не користується (дарма, до речі - от був би привід брати в руки зброю). На полювання тільки його друзі ходять ( до речі, чи не подарувати їм? хоча в них, напевно, є, але може, і ще один не перешкодить?). А от туристичний ножик я б йому купила, Або навіть кухонний! Хоча ні, на таке я не ризикну - він же зрозуміє, що це подарунок мені, а не йому. З іншого боку, привід прилучити його до готування: нехай допомагає різати, ця сама чоловіча справа.
Добре, про кухню я подумаю ближче до 8 Березня. А зараз дізнаюся більше про виробників, хоча б про країни. Ніколи цим не займалася, але Інтернет - велика річ! Набирала в розвідувачах самі різні комбінації слів (усе вертілося навколо ножа ) - і перечитала стільки інформації, що, напевно, можна її дорівняти до прочитання роману. Підсумком же з’явилося відкриття, що кращі ножі у світі робить Японія. У японців це багатовікові традиції: секрети виготовлення сталі, ручне заточення, особлива форма клинка, щоб ніж довго різав, залишаючись гострим. Японці роблять ножі по тій же технології, по якій колись кували мечі.
Чим більше читала про це, тим більше захоплювалася. Уже не розуміла, чи чоловікові вибираю подарунок або собі. Тому що ножі - вони ж такі гарні! Якісні ножі з’єднують красу й зручність. Правильний ніж не сковзає в руці, навіть у мокрій, а різати ним можна без зусиль (і ніяких мозоль в улюбленого на руках!). Японці ставляться до своїх ножів так ніжно й дбайливо, немов кожний з них - твір мистецтва. Ціни, звичайно, досить високі, але є й цілком демократичні моделі, саме на них я зупинила свій погляд - і вибір! Причому зробила я цей вибір прямо по Інтернету, не встаючи із-за комп’ютер.
Завтра мені його принесуть - мій японський ніж, точніше, не мій, а чоловіка, ну, точніше, наш ніж. І піду я замовлю ще пару ножиків для чоловіків своїх подруг, поки до свята всі не розкупили
Довідатися докладніше про те, які ножі подобаються чоловікам-домосідам і кулінарам, а які - чоловікам-мандрівникам, можна на сайті.
У суботу, 6 березня, в Україні хмарно з проясненнями, вночі та вранці, крім північних та більшості західних областей, помірний сніг, на півдні з дощем, у східних, Кіровоградській та Дніпропетровській областях місцями значний сніг; вдень без істотних опадів.