Відгриміли литаври на честь Дня захисника батьківщини, але відпочивати колись: знову настав час накривати святковий стіл - попереду 8 Березня! Хочеться, дуже хочеться довірити все готування улюбленому, але ж він нічого складніше яєчні ніколи...
Відгриміли литаври на честь Дня захисника батьківщини, але відпочивати ніколи: знову настав час накривати святковий стіл - попереду 8 Березня! Хочеться, дуже хочеться довірити все готування улюбленому, але ж він нічого складніше яєчні ніколи в житті зобразити не намагався, так що, мабуть, можна й голодною залишитися.
Але й сильно напружуватися - у своє-то свято - теж не хочеться. Є в мене один рецепт рятівник - пальчики оближеш, дуже відповідає приказці, що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок: лежить прямо - перевірене! Але знадобиться деяка вправність, що, звичайно, не повинне нас, жінок, бентежити. Отже, беремо кокос. Самий звичайний, у шкарлупі. І розбиваємо його. Скажу чесно - у мене це вийшло із третього разу, але - вийшло! Сік можна випити, а от м’якоть потрібно акуратно вийняти й натерти на досить дрібній тертці. Не зовсім у кашу, скоріше щоб було на стружку схоже - свіжу кокосову стружку!
Далі - 200 мол 20-процентних вершків нагріваємо на вогні. Коли почнуть обпалювати руку, додаємо цукор ( від півсклянки до склянки - хто як любить: по солодше або звичайне), знімаємо з вогню й розчиняємо в гарячих вершках 100 г вершкового масла. А потім у цю суміш додаємо нашу кокосову стружку - на око, так, щоб можна було зліпити тортик. Форму йому надаємо на смак - хоч серденьком, хоч пірамідкою, хоч млинцем. Та - у холодильник, нехай застигає.
Десь через годину-дві беремо плитку молочного шоколаду, додамо 50 мол молока або води - і нагріємо на водяній лазні, щоб усе це перетворилося в однорідну масу. глазур’ю, що вийшло, заллємо наш тортик, дамо охолонути - і прикрасимо, наприклад, горіхами. Напишемо ім’я улюбленого або все, на що вистачить фантазії. Після того як це чудо постоїть у холодильнику, можна показувати улюбленому, але бережіться: як би він разом з тортиком не з’їв і Вас, тому що - ну дуже смачно!
А тепер саме час пошептатися про подарунки. Що ж подарувати мені, такій чудовій й прекрасній, яка на кухні чарівниця, у будинку господарка? Весна, як завжди, підказує легковажні й романтичні ідеї - квіти, цукерки, м’які іграшки. І улюблений, захоплюючись романтикою, випускає з уваги, що квіти в’януть, цукерки псують фігуру, м’які іграшки збирають пил, а при цьому те, що мені по-справжньому потрібно, знову не буде подаровано. А як було б чудово - щоб подарунок не просто викликав посмішку й приплив дяки, а ще й виявився потрібним, та що там - незамінним! Як сам улюблений.
Адже я - без неправильної скромності - Справжня жінка, а Справжня жінка - вона хто? Звичайно, охоронниця вогнища. Місце її священнодійства - кухня. Де вона трудиться на благо родини, до болю натираючи пальці незручними інструментами, але не скаржачись - тому що навіть не підозрює, що можна по-іншому. Вона не зможе пожертвувати смачним обідом для улюбленого, краще пожертвує своїми руками. Але до чого жертви?
Отут навіть міркувати довго не потрібно: подаруєте їй зручний інструмент - сучасний, якісний, гарний ніж - і вона буде із задоволенням думати про майбутнє готування, навіть якщо їй має бути нашаткувати цілу гору капусти або нарізати цибулю: адже гострий ніж дозволяє це робити без сліз і без зусиль! А якими рівними вийдуть кружечки моркви, якими прозорими шматочки огірка й лимона, якими акуратними вийдуть скибочки м’яса й свіжої риби. Як у ресторані, тільки краще - тому що вдома.
Якісних ножів багато, а японські - одні! Японські ножі робляться з більш твердої сталі, чим всі інші на світі! Тверда сталь дозволяє заточити ніж на більш гострий кут, і лезо з такої сталі довше тримає заточення, тобто різати ним дуже легко, а точити потрібно рідко. Але тверда сталь - вона ж і більш тендітна, так що з ножем доводиться обережно звертатися: не кидати його, не рубати ним кістки, не різати по склу.
Та звичайні, і професійні кухонні ножі, якщо вони японські, є не просто якісними, а ергономічними й гарними. Будь-який японський кухонний ніж - гострий. Усі справжні японські ножі заточені вручну, оскільки неможливо заточити дуже твердий і міцний ніж автоматично: тверда сталь втратить свої властивості.
Ріжуча крайка японського ножа відполірована гладко, як дзеркало, тому ніж легко проходить крізь продукт, розрізаючи його практично під власною вагою. І улюбленій не прийдеться натирати собі мозолі й просити поточити ніж . Вона буде витрачати менше часу на готування, менше утомлюватися й більше насолоджуватися - тим, що в її будинку про неї по-справжньому опікуються!
Порадувати мене - так просто! Просто подаруй мені ніж.
Окружний адмінсуд Києва вирішив прибрати зі списку люстрованих Миколу Чинчина, який у часи Майдану керував Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ.