Відповідно до останніх досліджень, проведених університетом Рочестера (США, Нью-Йорк), відеоігри не шкідливі, у чому впевнені ледве не всі без винятку батьки, а дуже навіть корисні для зору. На їхню думку...
Відповідно до останніх досліджень, проведених університетом Рочестера (США, Нью-Йорк), відеоігри не шкідливі, у, відеогри поліпшують контрастну чутливість людини або, інакше кажучи, розпізнавальну функцію чому впевнені ледве не всі без винятку батьки, а дуже навіть корисні для зору.
На їхню думку її очей, повідомляє Бі-Бі-Сі.
Виявляється, якщо присвячувати динамічним іграм кілька годин щодня протягом цілого місяця, можна поліпшити деякі зорові характеристики приблизно на 20%.
Зокрема, запеклі геймери, що проводять увесь вільний час за шутерами типу Half-Life, Quake і Unreal Tournament, змогли без праці пройти спеціальний тест, суть якого полягав у виявленні букви Т серед інших відволікаючих символів. А от очі користувачів, що грають в тетрис і інші тихі ігри, упоралися із цим завданням гірше.
Учені пояснюють цей феномен тим, що очі граючої за комп’ютером людини зазнають деяких корисних навантажень, до яких згодом адаптується відповідальна за зір частина мозку.
По закінченні не дуже тривалого часу ця частина мозку гравця перенастроюється й у підсумку трохи поліпшує якість зору.
За словами дослідників, відеоігри, де люди поринають у середовище, що вимагає швидкої реакції на непередбачені події, тренують око, збільшуючи його здатність бачити об’єкти, орієнтуючись на наявність контрасту між ними й тлом, пояснює РБК.
Подібна функція ока стає гірше з віком, а також при наявності такої хвороби, як амбліопія, відомої, як ледаче око.
Традиційне порушення контрастної чутливості виправляють за допомогою контактних лінз, окулярів або хірургічного втручання. Нове дослідження показало, що поліпшити зір можна й іншим, більш приємним способом - регулярно граючи у відеоприставку.
Як сподівається доктор Дафні Бейвлайєр, ведучий дослідження, отримані результати ляжуть в основу нового способу боротьби з амбліопією, при якій одне око майже (або взагалі) не задіяне у процесі зору.
Втім, не варто вважати, що затяжні комп’ютерні баталії допоможуть стати Ворошиловським стрільцем. Зрештою, ні для кого не секрет, що безвідривно витріщатися в екран протягом довгого часу все-таки шкідливо.
Окружний адмінсуд Києва вирішив прибрати зі списку люстрованих Миколу Чинчина, який у часи Майдану керував Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ.