Приймання ванни поступово перетворилося з обов’язкової гігієнічної процедури в процедуру розслаблюючу й навіть лікувальну. Ванна - одне із самих улюблених місць для жінки: тут можна поринути в себе, розслабитися, настроїтися...
Приймання ванни поступово перетворилося з обов’язкової гігієнічної процедури в процедуру розслаблюючу й навіть лікувальну. Ванна - одне із самих улюблених місць для жінки: тут можна поринути в себе, розслабитися, настроїтися на позитив і помріяти. Створити настрій, навіяти гарні думки й, навіть, виявити лікувальний м’який вплив зможуть ароматичні композиції, які можна придбати як готовими, так і зробити самостійно.
Переваги аромат ванни
Ароматичні ванни впливають на шкіру жінки. Ще в палаці цариці Клеопатри знали, які використовувати ароматичні масла, щоб шкіра стала бархатистою й ніжною. Подвійний ефект аромат ванни, який досягається завдяки дії ефірних компонентів на центральну нервову систему за рахунок більш глибокого проникнення, на відміну від лосьйонів і гелів, які виявляють лише поверхневий ефект. Лікувальні властивості аромат ванн оцінюються фахівцями досить високо. Крім розслаблюючої дії, вони приносять відчутну користь при лікуванні шкірних роздратувань, м’язового болю, артриті, ГРЗ, хвороб органів подиху й інших.
Недоліки аромат ванни
А от до негативних властивостей віднести практично нема чого, тому що концентрація ефірних масел у ванні незначна й вона не може ушкодити. Хіба що, висока температура води у ванні, але це також ставиться не до самої процедури прийняття аромат ванни, а скоріше до того, якій температурі води ви віддаєте перевагу.
Як приймати аромат ванну
Підготуватися до процедури в домашніх умовах зовсім нескладно, якщо знати деякі нюанси.
Вода у ванну набирається не сильно гарячою, тому що ефіри від високих температур випаровуються в повітря. Додаємо масло в зазначеній пропорції у воду. При цьому є маленький секрет: для кращого розчинення, аромат композицію краще вмішати з емульгатором, у ролі якого можуть виступити сіль, піна, вершки або молочна сироватка. У чистому ж виді використовувати просто не рекомендується, тому що висока концентрація компонентів може викликати запаморочення або алергійну реакцію.
Основна запорука успіху правильний вибір ароматичного масла
Натуральні масла, до складу яких входить від дев’яносто до тисячі п’ятисот натуральних компонентів ( від Туме Флора й Карлі Хаден), коштують від 300 000 рублів за 25 мол. Однак, купуючи такий обсяг, його вистачає надовго, тому що у ванну додається всього дві-три краплі чарівного еліксиру. Натуральне ефірне масло повинне бути рідкої консистенції, світле й прозоре. Один зі способів перевірити якість ефірного масла, це капнути ним на паперову серветку: після висихання на ній не повинне залишатися жирних плям.
Одним з основних компонентів композицій можна назвати масло звіробоя, кедра й примули. Саме на основі цих трьох складових і створюються ефірні композиції. Купити їх можна в аптеці або спеціалізованих магазинах за ціною від 8 000 рублів за 15 мг.
Вибираючи масло, зверніть увагу на його якість. Основними показниками є: спосіб виробництва й час збору трав. Також слід звернути увагу на терміни зберігання. Із усіх критеріїв, основний це все-таки нюх, якщо запах вам підходить, то воно вже принесе вам користь.
Кожний вид аромат масла впливає на організм. Так, іланг-іланг - розслаблююча дія, ромашка й лаванда будуть корисні при стресі, шавлія, володіючи властивостями, що регенерують, контролює вироблення шкірного сала і так далі.
Якщо ви аматорка експериментувати, то придбайте для себе кілька приємних ароматів, які підходять і по лікувальнім призначенню. Прийшовши додому беріть чисту пляшечку з-під ліків з темного скла й змішайте в ній масла в однакових пропорціях. Потім беріть морську сіль без домішок і капніть на неї трохи крапель композиції: тепер ви можете насолодитися своєю фантазією повною мірою, поринувши в теплу розслаблюючу млість.
Якщо дотримувати цих нехитрих рекомендацій, то прийняття аромат ванни здатне перетвориться для вас в унікальну процедуру по оздоровленню тіла й душі. Випливає, однак, пам’ятати, що аромат ванну потрібно приймати не більш двадцяти хвилин, а то можна вимити не тільки негативну, але й позитивну енергію.
Окружний адмінсуд Києва вирішив прибрати зі списку люстрованих Миколу Чинчина, який у часи Майдану керував Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ.