Незамінними помічниками в боротьбі з целюлітом є обгортання. Буде добре, якщо раз на тиждень ви приділите собі час, і спробуєте ці процедури у себе удома.
Вони дуже ефективні, і можна під час процедури повністю розслабитися: намазавшись компонентом, релаксировать під тиху музику або читати журнал, попиваючи трав'яний чай.
Незамінними помічниками в боротьбі з целюлітом є обгортання. Буде добре, якщо раз на тиждень ви приділите собі час, і спробуєте ці процедури у себе удома. Вони дуже ефективні, і можна під час процедури повністю розслабитися: намазавшись компонентом, релаксировать під тиху музику або читати журнал, попиваючи трав'яний чай. Насправді, процедури приємні і корисні, адже до складу компонентів для обгортання входять водорості, мед, солі, трави, ефірні масла. Водорості Водорості - джерело життєвої сили - використовуються для схуднення з античних часів.
Обгортання водоростями допоможуть в потоншенні силуету, в позбавленні від жирових відкладень на животі, стегнах, ногах, колінах. Водорості і ефірні масла, проникаючи через шкіру, виведуть надмірну рідину, токсини і шлаки, відновлять втрачені мінеральні речовини, вітаміни, амінокислоти. Обгортання водоростями підвищать вашу здібність до опору все зростаючим стресовим навантаженням сучасного життя. Водорості можна купити в аптеці і використовувати згідно інструкції.
Диво-компрес -мед і водорості.
Як гарячий компрес можна використовувати теплий липовий мед або водорості. Знадобляться 2 ст. ложки ламінарії або фукусів (продаються в аптеках). Розведіть їх теплою водою і залиште на 15 мин., щоб водорості набубнявіли. Додайте жовток яйця, 10 крапель цитрусового масла і 20 крапель камфорного. Все добре перемішайте і намажте товстим шаром целлюлітниє місця. Після 2-3 обгортань шкіра на проблемних місцях стане пружною.
Масляне обгортання.
Як основа використовується "базове масло" (оливкове, масло лісового горіха, мигдальне, жожоба, масло паростків пшениці). У основу додається ефірне масло або суміш ефірних масел. На 20 мл "базового масла" береться - 3 краплі лимонного, 3 краплі масла ялівцю, 3 краплі лавандового масла. Ефірні масла ретельно перемішуються, потім додається "базове масло". На місця, уражені целюлітом, наноситься суміш, далі вони обертаються поліетиленовою харчовою плівкою. Бажано надіти який-небудь теплий одяг і за бажанням - активно посуватися або полежати під ковдрою протягом 0,5-1 години. Далі суміш змити і нанести зволожуючий крем. Особливо ефективно при лікуванні целюліту гаряче масляне обгортання. В ролі препарату для обгортання виступає суміш ефірних масел - лимонного, лавандового, ялівцевого - і базового масла - масло лісового горіха, оливкове, мигдальне, жожоба, масло паростків пшениці.
Обгортання блакитною глиною.
Розвести блакитну глину в теплій воді не вище 50 градусів, розм'якшити її до утворення однорідної маси. Перед обмазуванням глиною рекомендується прийняти душ, для того, що б тіло було чистим і теплим. Намазувати глину, починаючи від шиї і закінчивши щиколотками ніг. Після обмазування рекомендується обернутися поліетиленовою плівкою. (Плівку можна купити в будь-якому магазині у вигляді пакетів і розрізати їх на стрічки). Знаходитися в такому стані до того як глина висохне. Після процедури ретельно змити з себе всю глину. Якщо є можливість повторювати таку процедуру 2 рази на день, роблячи при цьому перерву не менше чим на 3 години. Після застосування процедури можна змастити деякі ділянки шкіри зволожуючим кремом або молочком. За бажання можна додати декілька крапель якого-небудь ефірного масла. У блакитній глині міститься безліч корисних елементів: фосфат, залізо, азот, кальцій, магній, калій і ін. Вона допомагає активізувати кровообіг і обмінні процеси в шкірі. Застосовуючи глину 2-3 місяці, шкіра помітно розгладжується, пропадає горбистість і набряки.
Обгортання з медом і молоком.
Для того, щоб суміш вийшла потрібної густини, краще скористатися сухим молоком, додати в нього трохи теплої води і пару столових ложок меду. Розмішати, доводячи до консистенції густої сметани. Мед потрібно використовувати не зацукрований, свіжий. В принципі, старий і твердий теж можна використовувати, якщо розтопити його, але тоді він втратить частину корисних властивостей.
Як проводити процедуру обгортання
Спочатку очистите шкіру за допомогою ськраба. Добре, якщо в його склад входитиме морська сіль або екстракти водоростей. Потім нанесіть на проблемні зони - стегна, сідниці, живіт - приготовану суміш. Щоб розігріта шкіра краще ввібрала мікроелементи, що містяться у водоростях, оберніть оброблені ділянки поліетиленовою харчовою плівкою. Вона утримуватиме тепло. Потім заверніться в ковдру або спальний мішок. Через 20 хвилин акуратно розверніться. Змийте під душем залишки водоростей. М'яко промокніть шкіру і нанесіть на тіло зволожуючий крем - краще з антіцеллюлітним ефектом.
Наскільки обгортання безпечні.
Якщо ви страждаєте серцево-судинними захворюваннями, у вас є якісь пошкодження шкіри; варікозне розширення вен, гінекологічні захворювання (щоб уникнути зігрівання області тазу), то обгортання вам протипоказані. І абсолютно очевидно, що не можна робити обгортання під час вагітності. Домашній масаж дійсно допомагає боротися з целюлітом. Тільки мова йде про так званому сухому масажі. Він робиться перед ухваленням душу за допомогою жорсткої рукавиці або щітки. Все тіло акуратно розтирається так, щоб підсилити кровообіг в проблемних зонах і налагодити виведення токсинів. Після цього відправляйтеся під теплий душ. А ось потім добре скористатися спеціальним антіцеллюлітним гелем. Його легко можна приготувати самостійно. Купите в аптеці нейтральний гель алое віра. У 50 мл гелю додайте таку суміш: 5 крапель масла перцю чорного, 3 краплі масла розмарин, 5 крапель масла дугласиі. Цей засіб покращує мікроциркуляцію, розщеплює жири і надає лімфодренажний ефект. Наносите цей гель погладжуючими рухами на суху шкіру проблемних зон і давайте йому вбратися 7-10 хвилин.
Від целюліту допомагають рослинні і ефірні масла: жожоба, зародки пшениці, мигдалеве масло. Грейпфрут, материнка, лимон, пом'ята, розмарин. Всі ці компоненти стимулюють периферійне лімфо- і кровообіг, укріплює стінки судин, покращує водно-сольовий обмін і метаболізм в клітках шкіри, підсилює ліполіз, знімає набряклість, заспокоюють шкіру. Наносити антіцеллюлітниє засоби варто тільки на підготовлену шкіру, коли судини розширені: після масажу, душу, лазні, контрастного душу. Добре зробити антіцеллюлітний масаж, який надає могутню детоксифікуючу дію, покращує кровообіг і циркуляцію лімфи і, як наслідок, сприяє виведенню рідини і зниженню набряків.
Після випробування запропонованих порад ви відчуєте, як просто бути красивою!
Окружний адмінсуд Києва вирішив прибрати зі списку люстрованих Миколу Чинчина, який у часи Майдану керував Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ.