Англійські медики затверджують, що довгі жіночі ноги не тільки предмет поклоніння, але й важливий непрямий показник здоров’я жінки. Зокрема, мова йде про здоров’я одного з найважливіших органів травної системи...
Англійські медики затверджують, що довгі жіночі ноги не тільки предмет поклоніння, але й важливий непрямий показник здоров’я жінки. Зокрема, мова йде про здоров’я одного з найважливіших органів травної системи печінки. Співробітники університету Бристоля під керівництвом Ебігейл Фрейзер провели дослідження, у якім брало участь 4500 жінок у віці від 60 до 79 років. Кожна з учасниць регулярно здавала аналізи, що показують вироблення печінкою чотирьох ферментів. Завдяки цим показникам можна оцінити, наскільки правильно працює орган і в якому стані він перебуває. Учені давно знали, що довгі ноги показник здоров’я серцево-судинної системи. Однак, результати цього дослідження показали, що жінки з короткими ногами мали підвищений рівень ферментації й більші розміри печінки, чим ті, чиї ноги були довше середнього показника. Інакше кажучи, чим коротше були ноги жінки, тим більше ймовірна поразка печінки. Результати підтверджувалися, навіть коли Фрейзер брала до уваги паління, вживання алкоголю й інші фактори, що ушкоджують печінку людини. Керівник дослідження Ебігейл Фрейзер зазначає, що ця залежність закладається в ранньому дитячому віці й певною мірою навіть передається в спадщину. Рівень ферментів печінки визначається, у принципі, тими же факторами, що й гарне інтенсивне зростання дитини - правильним харчуванням і високою фізичною активністю, тому довгі ноги можна вважати як би зовнішнім показником здоров’я печінки,вважає дослідниця. Дані свідчать, що годівля грудьми, високоенергетичне харчування й високе соціально-економічне положення в дитинстві виливаються в більшу довжину ніг, заявили вчені.
Окружний адмінсуд Києва вирішив прибрати зі списку люстрованих Миколу Чинчина, який у часи Майдану керував Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ.