Гарні груди - велика гідність для жіночої фігури. Багато недоліків готовий вибачити чоловік жінці, з гарними підтягнутими грудьми. Якщо жінка опікується про себе й про те, яке враження робить вона і її ...
Гарні груди - велика гідність для жіночої фігури. Багато недоліків готовий вибачити чоловік жінці, з гарними підтягнутими грудьми. Якщо жінка опікується про себе й про те, яке враження робить вона і її груди, вона не буде ховати в бюстгальтер обвислу жіночу гідність і, не знаючи як виправити ситуацію, ховати голову в пісок.
Якщо ж таке положення набридло, рекомендується активно впливати на проблемну ділянку тіла: вправи, обливання холодною водою й маски, от три кити, на яких базується успіх у побудові й підтримці гарних грудей.
Для того, щоб поліпшити форму грудей, насамперед, важливо зрозуміти, з яких тканин полягають жіночі груди. Це молочна залоза, жировий прошарок і, звичайно ж, грудні м’язи. От на них то, ми й можемо впливати. Виконуючи комплекс вправ для грудей регулярно, цілком реально збільшити цю частину тіла в обсязі на один розмір. Запропонований нижче комплекс необхідно практикувати протягом місяця три рази в тиждень. Після закінчення місяця перемінити вправи, тому що ці викличуть звикання м’язів.
Починати заняття обов’язково з 15-ти хвилинної розминки. Вона підготує серцево-судинну систему до роботи в екстремальному ритмі. Для цього підійде бігова доріжка або степпер. Обов’язково розігріти м’язи грудей круговими рухами, провести розтяжку.
Вправа №1. Жим бодібара (штанги) лежачи.
Для цієї вправи необхідний бодібар ( для початківців) або штанга ( для просунутих). Протипоказаннями до цієї вправи можуть бути грижа м’язів живота, слабкий прес, слабкі або хворі лучезапястные суглоби. Перед початком занять бажане проконсультуватися з лікарем.
Вихідне положення: лежачи на лаві або степу, ноги розвести в сторони, упершись стопами в підлогу. Кисті рук обхоплюють бодибар (штангу) на відстані ширини плечей. Важливо! Лінія зап’ястя пряма. Бодибар (штанга) у вихіднім положенні лежить на груди, кисті, що втримують обтяження, перебувають поруч із плечима. Живіт напружений і втягнуть.
Виконання вправи: З видихом повільно випрямити руки, у жодному разі не згинаючи променезап’ясткові суглоби. Зафіксувати на одну - дві секунди, і із вдихом повільно опустити руки, поклавши бодібар (штангу) на груди. Один підйом-опускання ,один повтор. У кожному підході (сеті) повинне бути вісім - десять повторів. Три сети із хвилинним інтервалом для перерви повинні бути в кожнім занятті. Важливо! Останній раз у кожному підході повинен бути зроблений на превелику силу ( через силу). Тільки це дає можливість росту м’язів.
Вправа №2. Відомість рук у тренажері сидячи.
Ця вправа, як стає зрозуміло з назви, виконується за допомогою силового тренажера. Вага підбирається індивідуально, з урахуванням ступеня тренованості.
Вихідне положення: Сидячи, у тренажері, правильно й міцно узятися за поручні. Ноги вперти в підлогу. Живіт підтягнуть і напружений. Плечовий пояс опущений і спокійний.
Виконання вправи: З видихом повільно звести руки, не міняючи положення променевозап’ястних суглобів. Зафіксувати на одну — дві секунди, і повільно із вдихом повернутися у вихідне положення. В одному підході (сеті) десять — дванадцять повторів, необхідно зробити три підходи за одне заняття. Важливо! Кожний останній повтор у підході повинен бути зроблений з додатком більших зусиль ( через силу).
Рекомендований час відпочинку між повторами одна - півтори хвилини. Цей час найкраще витратити на розтягання пророблених м’язів. У жодному разі не можна просто стояти, сидіти, не діяти, адже це приведе до охолодження м’язів, а, виходить, підвищує ризик виникнення травм.
У випадку, якщо провести повноцінне тренування зважаючи на які-небудь обставини не представляється можливим, корисно проводити комплекси-хвилинки з наступною вправою: долоні сполучити в позицію.що молиться, лікті розвести в сторони. Сильними рухами стискати долоні, роблячи акцент на їхню нижню частину. Повторити тридцять раз. При регулярнім виконанні виявляє вкрай позитивний вплив на грудні м’язи.
Крім вправ обов’язково проводити інші процедури для підтримки грудей, основні з яких -це обливання,грудей холодною водою й нанесення зволожуючого крему на шкіру грудей.
Регулярно тренуючись, обливаючи груди холодною водою, і користуючись гарним кремом для грудей, цілком реально зберегти гарну форму й ніжну шкіру на цій самій жіночій частині тіла до глибокої старості.
Окружний адмінсуд Києва вирішив прибрати зі списку люстрованих Миколу Чинчина, який у часи Майдану керував Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ.