Улітку жінки розглядають себе в дзеркало пильніше, чим коли не будь. У багатьох думка про відпустку, що наближається, викликає аж ніяк не радісні емоції, а саму справжню паніку. Новий модний купальник, у якім має бути...
Улітку жінки розглядають себе в дзеркало пильніше, чим коли не будь. У багатьох думка про відпустку, що наближається, викликає аж ніяк не радісні емоції, а саму справжню паніку. Новий модний купальник, у якім має бути з’явитися на пляжі, видасться зовсім несумісним з жировими відкладаннями на животі. Знайти плоский підтягнутий живіт допоможе дотримання дієти й виконання фізичних вправ, спрямованих на зміцнення м’язів - це дві основні умови для рятування від жиру на животі.
Забрати жир з живота може допомогти так звана зональна дієта або дієта для плоского живота. У список основних продуктів для такої дієти входять горіхи, насіннячка,
ягоди. З раціону прийдеться виключити наступні продукти: солоні й зацукровані горіхи, смажені городини, незбиране молоко, каші моментального готування з добавками, супи швидкого готування з пакетиків, маргарин, варення, джем, мед, цукор, м’ясні копчені продукти, рибні консерви, кондитерські вироби, шоколад.
Харчуватися рекомендується дробно, невеликими порціями. Кількість прийомів їжі за день може досягати шести, тобто приймати їжу можна приблизно через кожні дві години. Необхідно дотримуватися принципу помірності: не можна переїдати, але й морити себе голодом теж не можна. Незважаючи на деякі обмеження, харчування повинне бути збалансованим, з їжею організм повинен одержувати необхідну кількість білків, жирів, вуглеводів, вітамінів і мінеральних речовин.
Алкоголь уважається ворогом плоского живота. Для того, щоб забрати жир з живота від уживання алкоголю краще відмовитися. Під заборону попадають солодкі газовані напої, а також соки з додаванням цукру із пакетів. Із усього різноманіття напоїв перевагу слід віддати зеленому або чорному чаю, трав’яним чаям і зборам, вони прискорюють розщеплення жирів і допомагають спалювати калорії. Допускається чорна кава, але без додавання молока, цукру й вершків.
У програму боротьби з жиром на животі слід включити розвантажувальні дні. Самими популярними вважаються розвантажувальні дні на яблуках або на кефірі. У такі дні активізується обмін речовин і виводяться шлаки з організму. Під час розвантажувального дня, крім уживання в їжу винятково яблук або кефіру, потрібно випивати приблизно півтора літра негазованої мінеральної води, можна пити зелений чай або трав’яний збір. Якщо живіт невеликий, то результат буде помітний уже на наступний ранок. Зловживати цим способом не можна, розвантажувальний день можна влаштовувати час від часу, але не частіше одного разу в тиждень.
У деяких випадках допомогти позбутися жиру й знайти плоский, привабливий живіт, може пластична хірургія. Операція по видаленню жиру з живота й інших проблемних частин тіла називається ліпосакцією. Жир відсмоктують під загальним наркозом. Після видалення жиру якщо буде потреба видаляють і зайву шкіру, потім її підтягують наверх і закріплюють. Після операції кілька днів прийдеться провести в лікарні. Через один-два тижні можна буде повернутися до звичної діяльності, а приблизно через місяць можна буде відновити заняття спортом. Методика проведення операції ліпосакції удосконалюється з кожним роком. Однак ускладнення аж до летального результату трапляються, сумні історії про жертви ліпосакції час від часу з’являються в пресі.
Перш ніж відправитися під ніж до пластичного хірурга необхідно зважити все за й проти. Очевидну користь фізичних вправ не варто скидати з рахунків. У програму тренувань слід обов’язково включити вправи для зміцнення преса. Займатися треба регулярно, комплекс спеціальних вправ рекомендується виконувати три-чотири рази в тиждень. Жир, що скопився на животі, допомагають спалити танці, біг, катання на велосипеді, плавання, тобто ті види фізичної активності, які підсилюють кисневий обмін.
Від жирових складок на животі ефективна дихальна гімнастика. Відомо, що для спалювання жиру в організмі людини необхідний кисень. Глибокий подих діафрагмою доставляє кисень у тканини, у комбінації зі статичними позами й нескладними вправами це дає гарний результат. На цьому принципі побудована сучасна методика відома за назвою бодіфлекс, також можна звернутися до традиційної йоги або до прадавньої китайської дихальної гімнастики.
Окружний адмінсуд Києва вирішив прибрати зі списку люстрованих Миколу Чинчина, який у часи Майдану керував Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ.