uasol.com
Додати статтю | Реєстрація
Інтернет і сервіси
Авто і Мото
Бізнес і фінанси
Будівництво та ремонт
Будинок, сім'я
Все про меблі
Дієти, ваша фігура
    Дієти
    Масаж
    Правильне харчування
    Різне про дієти
    Фітнес
    Як схуднути
Діти і батьки
Закон і Право
Захоплення і хобі
Зв'язок
Комп'ютери
Краса, мода, імідж
Кулінария
Культура та мистецтво
Лекції, посібники
Люди, суспільство
Медицина і здоров'я
Наука і освіта
Політика
Промисловість
Реферати
Робота, працевлаштування
Спорт
Товари і послуги
Туризм і подорожі
Чоловік + Жінка
  Морські свинки. Утримання і догляд.  
  Створення рінгтонов 
  Ліки для лікування кандидозу (молочниці)  
  ПЕРШІ ОЗНАКИ ВАГІТНОСТІ 
  Материк Євразія 
  ОРХІДЕЯ В БУДИНКУ - ДОГЛЯД 
  Черепахи: утримання та догляд 
  ПОВНА ТАБЛИЦЯ КАЛОРІЙНОСТІ ПРОДУКТІВ  
  Що це таке вегето-судинна дистонія? 
  Як скласти бізнес-план 
Каталог україномовних статей - uasol.com
 укр
 eng
 рус
ШУКАТИ!
Запам'ятати сторінку | Зробити стартовою | Поділитися з товарищем
Дитячий фітнес
Дитячий фітнес
Сучасні діти все частіше й частіше проводять час на дивані: телевізор, комп’ютер, відеоігри. Усе це змусило спорт відступити на другий план. На відміну від дітей минулого покоління, сьогоднішні діти не люблять рухливі ігри...


Сучасні діти все частіше й частіше проводять час на дивані: телевізор, комп’ютер, відеоігри. Усе це змусило спорт відступити на другий план. На відміну від дітей минулого покоління, сьогоднішні діти не люблять рухливі ігри, їх усе рідше можна зустріти на вулиці. Прищеплювати дитині не тільки любов до спорту, але й звичку активного способу життя й правильного харчування - от одна з основних завдань, що стоїть перед сучасними батьками. 

У дитини потрібно викликати інтерес до плавання, велосипедних прогулянок, ігор з м’ячем або просто невеликим перервам під час виконання домашнього завдання. Не тільки вдома, але й у школі, дитина повинна брати участь у спортивних іграх або навіть стати членом команди, яка йому по душі. Заохочуйте будь-які прояви активності, і скоро дитина сама буде прагнути до рухливого способу життя.

Не спорт, а фізкультура

Пасивність здобуває майже епідемічний характер серед дітей. Але фахівці як і раніше вважають, що для нормального розвитку дитині необхідна фізична активність середньої інтенсивності протягом години або більш, причому повторювати її потрібно майже щодня, а краще щодня. Але для дитини вправи - це теж гра. Фізкультура в школі, футбол або волейбол, танці, велосипед, навіть ігри в хованки або наздоганяли - усе це види фізичної активності, що прекрасно підходять для задоволення потреби дитини в русі. Адже рух необхідний з багатьох причин:

* Фітнес допомагає контролювати кількість жиру. Замість жирових відкладань в активної дитини формується м’язова маса й міцні кістки.

* Діти, що займаються спортом або іншими видами фізичної активності, менше схильні до появи зайвої ваги не тільки в дитинстві, але й у дорослім житті.

* Діти, що тренуються регулярно, рідше страждають захворюваннями, прямо пов’язаними з ожирінням: цукровим діабетом другого типу, гіпертонією, захворюваннями серця.

* Фізичний розвиток має й психологічний ефект: активні діти більш оптимістичні.

* Якщо дитина у формі, вона краще спить і краще зберігає увагу в школі. Такі діти краще справляються з навчанням і менш піддані стресу.

Режим тренувань для здоров’я дитини

Розминка. Це - початок тренування, зневага яким може коштувати травми навіть спортсменові. Розминка повинна тривати як мінімум п’ять хвилин і містити в собі нескладні вправи, такі як стрибки, нахили, повільний біг, ходьба, легка розтяжка.

Аеробне навантаження. Після розминки дитина повинна вправлятися більш активно від п’ятнадцяти до сорока хвилин. Це може бути біг, спортивна ходьба, велосипед, плавання, танці або групові види спорту, такі як футбол, хокей, баскетбол, волейбол.

Перепочинок. Як і розминка, ця частина скоріше перехідна, чому основна, але необхідна для захисту від травм. Щоб дитина відновила подих і небагато відпочила, їй досить п’яти хвилин вправ, подібних розминки.

Силове навантаження. Навіть якщо ваше маля - не професійний спортсмен, ця частина тренування дуже важливе для нього. Силові тренування формують м’язову масу, яка допомагає підтримувати вагу в майбутньому. Силові тренування повинні проводитися після невеликого перепочинку, і їх не обов’язково проводити щодня. Щоб тренування були ефективним, вони повинні включати вправи на різні групи м’язів:

* Присідання

* Вправи на прес

* Підйоми ніг

* Віджимання

* Підтягування

* Підйоми ніг

* Вправи з гантелями

* Нахили

Щоб запобігти зневоднюванню, дитина повинен випити одну-дві склянки води до або під час тренування.

Активна дитина: спосіб життя

Дітям шкільного віку шкідливо залишатися без руху більш ніж на дві години. Щоб запобігти перевазі сидячого способу життя, обмежуйте час, проведене біля телевізора й комп’ютера, і подбайте про заняття, гідно його, що заміняють. Фізичний розвиток складається з формування наступних характеристик:

Витривалість. Щоб стати витривалим, як дорослому, так і дитині необхідно одне - регулярність тренувань. Але не варто настроюватися на рутину, адже аеробні навантаження можуть бути веселими. Познайомте малят з іграми з м’ячем, велосипедом, плаванням.

Сила. Щоб розвити в дитині силу, будуть потрібні такі вправи, як віджимання, підтягування, присідання. Скелелазіння або боротьба також зроблять маля сильним.

Гнучкість. Вправи на розтяжку сприяють гнучкості м’язів і рухливості суглобів. Дитина розтягується, потягнувшись за іграшкою, роблячи шпагат, перекидаючись або просто намагаючись торкнутися пальців ніг, не згинаючи коліна.

Щоб бути активніше, варто:

* Їздити на велосипеді або проходити пішки замість коротких поїздок на машині.

* Підніматися по сходах замість ліфта.

* Паркувати машину далі від входу в супермаркет і проходити цю відстань разом з дитиною.

* У якості домашніх обов’язків доручити маляті нескладну роботу в саду.



Автор: uasol | Відгуки: 0 | Перегляди: 4583 | 14/04/2012 Дієти, ваша фігура - Фітнес

Ссылка на статью:


Коментарій

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус  |  eng 
02.12.2022 14:25

Влада пояснила, чому забороняють УПЦ МП: небезпечна для здоров’я і життя

Центр стратегічних комунікацій при Мінінформполітики "Справді" пояснив, чому в Україні вирішили заборонити діяльність УПЦ Московського патріархату. Джерело: Справді у Telegram Дослівно "Справді": "Чому Зеленський заборонив діяльність УПЦ МП.
02.12.2022 14:24

РНБО ввела санкції проти очільника Лаври Павла, Новинського та інших церковників УПЦ МП

Рада національної безпеки та оборони ввела санкції проти священнослужителів УПЦ МП, зокрема намісника Києво-Печерської Лаври Павла (Лебедя) та екснардепа Вадима Новинського.
02.12.2022 14:11

Єврокомісія представила пропозиції щодо криміналізації порушення санкцій ЄС проти РФ

Європейська комісія висунула пропозицію щодо гармонізації кримінальних злочинів та покарань за порушення обмежувальних заходів ЄС. Про це, як пише "Європейська правда", йдеться у повідомленні Єврокомісії.
02.12.2022 13:44

На Харківщині знайшли схованку зі списками поліцаїв та доноси колаборантів під час окупації

Працівники ДБР у взаємодії з Харківською обласною прокуратурою виявили у Куп'янському районі схованку з важливими документами, які окупанти не встигли знищити під час відступу. Джерело: пресслужби ДБР, Харківської облпрокуратури Дослівно: "Вилучені правоохоронцями документи є підґрунтям для відкриття кримінальних проваджень за фактами держзради та колабораційної діяльності".
02.12.2022 13:36

Росіяни вивезли в море 12 "калібрів" – Кім

Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім повідомив, що російські окупанти вивели у море кораблі із 12 ракетами "Калібр".
02.12.2022 12:59

Закривавлені пакунки і очі тварин: в МЗС заявили про нові акти залякування українських дипмісій

МЗС України повідомило про продовження цілеспрямованої кампанії терору та залякування українських дипустанов за кордоном. Про це йдеться у заяві речника МЗС України Олега Ніколенка, повідомляє "Європейська правда".
02.12.2022 12:40

У МАГАТЕ сподіваються домовитися про зону безпеки навколо ЗАЕС до кінця року

Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) сподівається досягти угоди з РФ і Україною про створення зони безпеки на Запорізькій атомній електростанції до кінця цього року
02.12.2022 12:03

Кремль на умови Байдена для переговорів відповів, що з України росіяни не підуть

Кремль не готовий прийняти умови для переговорів зі Вашингтоном, які 1 грудня озвучив президент США Джо Байден, - а саме Росія не планує забрати свої війська з території України. Джерело: російське пропагандистське видання "РИА Новости", Telegram-канал "Вы слушали маяк", який публікує аудіокоментар Пєскова Пряма мова Пєскова: "Ви частково процитували заяву Джо Байдена.
Усі новини