Не завжди батьки усвідомлено шльопають дитину. У більшості випадків, це відбувається, коли мама й тато втрачають терпіння, вимотуються або почувають себе в розпачі. Часом вони можуть шльопнуть дитину тому, що вже кілька...
Не завжди батьки усвідомлено шльопають дитину. У більшості випадків, це відбувається, коли мама й тато втрачають терпіння, вимотуються або почувають себе в розпачі. Часом вони можуть шльопають дитину тому, що вже кілька раз повторили йому, що щось робити не можна, а до маляти це поки не дійшло. Усі батьки знають, як буває прикро й кривдно, коли діти не слухають їх
Фактично, згідно з дослідженнями Американської Академії Педіатрії, 25% повних родин середнього класу шльопають своїх дітей раз у тиждень. Ці 25% вважають, що шльопання дійсне працює. Однак у цьому випадку, шльопання має поверхневий результат.
Як правило, ті діти, яких часто шльопають у якості виховного методу, починають обманювати, у них розвивається дитяча агресивність, злість і інші відхилення від соціальної поведінки дитини. Ці діти так і не почувають відмінність між «поганим і гарним», вони частіше інших дітей будуть неправильно поводитися за спиною батьків. Отже, шльопання як метод виховання чи ледь можна назвати ефективним методом. А які ж альтернативні методи виховання дітей?
Будьте твердими й терплячими Дитина напевно Вас почує, якщо Ви будете говорити щось твердо, але не підвищеним тоном голосу.
Витримайте паузу Якщо Ви повідомите Вашу дитину, що Ви зараз дуже сердиті, тому повернетеся до даної проблеми пізніше, то в цьому немає нічого поганого. Завжди краще витримати паузу, чим застосувати силу.
Учіть Ваших дітей Замість того щоб покарати дитину за якусь провину, повідомте її, що Вам не подобається, коли Ваша дитина робить не те, попросите її, щоб наступного разу вона цього не робила. Якщо ця провина повториться, запитайте в дитини, як Ви їй можете допомогти запам’ятати, що так робити не можна.
Будьте позитивно настроєними Замість того щоб, приміром, сказати: «Скільки раз я тебе просила почистити зуби!», повідомте дитину: « Повідом мене, коли почистиш зуби, тому що я піду відразу після тебе у ванну».
Пояснюйте дитині, а не залякуйте його Коротко поясніть дитині, чому вона повинна поводитися так, а не інакше, і що може відбутися, якщо вона буде поводитися неправильно.
Давайте дитині стимул Стимулюйте дитину до співробітництва з такими фразами як «Час іти. Поквапся, я прагну приїхати додому раніше, щоб…».
Будьте гнучкими Якщо Ваша дитина про щось Вас просить, будьте гнучкими, намагайтеся знаходити те рішення, яке задовольняло б вас обох.
Будьте розумніше Якщо один метод рішення не спрацював, знайдіть інше рішення питання. У такому випадку, не зайвим буде запитати в дитини, чим Ви їй можете допомогти. Це питання неодмінно викличе відповідні позитивні почуття у Вашої дитини.
Стримуйте свою злість Не зганяйте свою злість на дитині, помніть, що цим Ви їй нічому не навчите, крім того, щоб вона стала підходити також до своїх дітей
Окружний адмінсуд Києва вирішив прибрати зі списку люстрованих Миколу Чинчина, який у часи Майдану керував Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ.