Одержати ефект салонного догляду, не виходячи з будинку за допомогою професійної косметики? Це було б дуже практично, адже в більшості випадків професіонали нічого особливого не роблять, тільки вибирають, готують і наносять маски, гелі, шампуні, а вартість послуги становить суму вартості засобу й роботи майстра, і останнє, як правило, обходиться дорожче.
Чи можна самій впоратися із салонними процедурами й правильно підібрати косметику для того, щоб одержати салонний догляд у домашніх умовах?
Особливості професійної косметики
Професійна косметика створена для використання фахівцями в області укладання й макіяжу. Вона відрізняється від «звичайної» або лікарської косметики тим, що більш ефективна, її дія проявляється швидше й триває довше, але тільки за умови правильного застосування. Процедури з використанням професійної косметичної продукції вимагають грамотного підходу й спеціальних навичок. Одним з перших стилістів, який розділив косметику на професійну й масову став Макс Фактор. Відомі бренди, що вперше виділили напрямки mass market і professional - Schwarzkopf і L’oreal. У сорокові-п’ятдесяті роки багато жінок прагнули наслідувати образи відомих кіноактрис, скуповувати косметику для професійного макіяжу було недешеве, користуватися нею важко, знайти її у звичайних магазинах - неможливо. Керуючись потребами мас, косметичні компанії сполучили в лініях « для народу» високі технології для професійного укладання й зручність щоденного використання, вийшовши на новий ринок для простого споживача.
Як вибрати?
У наш час для придбання того або іншого засобу не обов’язково навіть виходити за поріг власного будинку. Інтернет-Магазини пропонують купити все, що тільки можна собі уявити сидячи на дивані, але щоб уникнути ризику придбання підробки, бажане звернутися в спеціалізовану крамницю.
Виробництвом професійних косметичних ліній займаються такі бренди як Schwarzkopf, L’oreal, Moltobene, Revlon, Wella, Label M, Biosilk, Matrix, Estel.
Німецька косметика Schwarzkopf Professional гарна своїми лініями по догляду за здоров’ям волосся і засобами для укладання. Schwarzkopf увели в професійну косметику засоби, розроблені на рослинній основі - Schwarzkopf Essensity - у цю серію входить різноманітний асортименти шампунів, масок, кондиціонерів для найбільш ефективного догляду за волоссям. Ще одна популярна серія - Osis містить у собі різноманіття засобів для укладання.
Інший бренд Wella Professionals спеціалізується в основному на засобах для фарбування волосся, Wella Blondor - засоби для ефективного освітлення волосся, Wella Color Touch Sunlights - фарби для тонування, виділення пасом.
Французька компанія L’oreal у лінії Professionnel виробляє різноманітний асортимент якісних і ефективних засобів для фарбування й укладання волосся, так і для догляду за його здоров’ям. У даний момент особливо популярна серія «Експерт догляд» для пофарбованого волосся.
Японський бренд Moltobene скорив Європу дієвістю серій шампунів і кондиціонерів для проблемного волосся. Серія «Одяг для волосся» дозволяє додати волоссю обсяг. Також популярні засоби для японської хімічної завивки - безпечної й стійкої.
Як підібрати той, або інший засіб для догляду саме за вашим типом волосся? Краще скористатися консультацією менеджера або досконально вивчити каталог. Професійні засоби для догляду за волоссям орієнтовані не тільки на банальну класифікацію «сухий, жирний, змішаний тип», вони враховують безліч нюансів, тому краще скористатися консультацією фахівця, інакше можна не просто не вдосконалити зачіску, а нашкодити волоссю.
Як користуватися?
На професійній косметиці рідко можна побачити вкладиш або наклейку з інструкцією російською мовою, та й то, що написане на англійському - досить убога інформація, як правило. Професіонали орієнтуються в дозуваннях, часі впливу й інших нюансах використання набагато краще «користувачів» - це факт. Багато чого необхідно врахувати - це й особливості вашого типу волосся й шкіри голови, і колір, ступінь ушкодження, і бажаний результат, а також склад і концентрацію засобу. Необхідно пам’ятати, що засоби для повсякденного догляду за волоссям в професійній косметиці зустрічаються рідко, зазвичай професійна косметика відрізняється стійкістю ефекту й, відповідно, потребує менш регулярного застосування.
Від надто частого й рясного використання таких засобів волосся може «звикнути» і перестати сприймати діючі речовини, або стати ослабленими, почати випадати.
Бажане хоча б раз звернутися до професійного перукаря, щоб він призначив вам відповідну косметику, розповів би про місця її придбання й навчив користуватися нею. Так ви могли б самостійно продовжувати ефект салонного догляду між стрижками або укладаннями в майстра. Деякі професійні серії також поєднують лінію для салонного й домашнього догляду - такі засоби не менш ефективні, але більш прості у використанні. Фарбування волосся також краще не проводити самостійно - занадто багато «сліпих» зон і велика ймовірність перетримати засіб.
Деякі салони влаштовують майстер-класи й навіть цілі курси навчання по використанню косметики для волосся. Відвідавши такі заходи, можна навчитися багатьом корисним процедурам по догляду за зовнішністю й навіть одержати право на закупівлі косметики за оптовими цінами.
Професійна косметика ефективніше елітних або лікарських засобів. Правильне її використання дозволяє забути про такі проблеми як лупа, кінчики, що січуться, ламке волосся, ушкоджене, тьмяне або занадто тонке волосся, випадання волосся. Можна швидко відростити волосся й додати їм обсяг. За допомогою професійних фарб можна освітлити навіть дуже темне волосся, змінювати колір раніше пофарбованого волосся і ефективно маскувати сивину.
Будьте обережні й уважні у догляді за собою, пам’ятайте велику фразу Гіппократа - «усе є ліками й усе є отрутою, різниця лише в дозі».
Окружний адмінсуд Києва вирішив прибрати зі списку люстрованих Миколу Чинчина, який у часи Майдану керував Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ.