Антибіотики потрібні для лікування різних хвороб, але багато медикаментів мають і побічні ефекти. Майже всі, але тільки не натуральні, які, до слова, іноді показують нітрохи не меншу ефективність проти тих же самих...
Антибіотики потрібні для лікування різних хвороб, але багато медикаментів мають і побічні ефекти. Майже всі, але тільки не натуральні, які, до слова, іноді показують нітрохи не меншу ефективність проти тих же самих недуг.
Журавлина проти сечостатевих інфекцій
Близько 85% усіх інфекцій сечостатевої сфери викликані бактерією ешерешіа , яка прикріплюється до стінки сечового міхура. Вона провокує сильні болі й підвищення температури.
Речовина проантоцианідин, що втримується в журавлині, не дозволяє цій бактерії втримуватися на сечовому міхурі. В 1994 році дослідження вчених з Гарвардської медичної школи показало, що жінки, що регулярно вживають у їжу журавлину, рідше хворіють подібними недугами.
250 г журавлини в день досить для профілактичних цілей. В аптеці можна придбати окремо сам проантоцианідин.
Зерна грейпфрута проти грибків кандіда
Екстракт зерен грейпфрута завжди був відмінним антибіотиком, який боровся з паразитами, зокрема, підтверджуючи свою ефективність проти 800 видів бактерій вірусів, сотні грибків. Він особливо рекомендується для лікування грибка кандіда, який викликає втому, мігрені й болі в суглобах. Зернятка грейпфрута працюють за рахунок вмісту біофлавонидів.
Часник від пневмонії
Сучасні дослідження виявили, що часнику під силу боротися з 60 видами грибків і 20 типами бактерій, у тому числі пневмокок і золотавий стафілокок. У часнику втримується хімічна сполука аліцин – потужний антимікробний засіб. Він досить сильно впливає на легені, звільняючи організм від бактерій, що заважають їхній нормальній роботі. У якості профілактики досить з’їдати до двох зубчиків часнику в день, що занедужали можуть підвищити норму до чотирьох-п’яти.
Яблучний оцет від вушних хвороб
Його рекомендують від тиску, остеопорозу, а також для лікування вушних хвороб. Оцтова кислота показує себе гарним антимікробним засобом, який працює проти стафілокока й стрептокока. Для лікування потрібно змішати оцет з теплою водою в пропорції 1:1 і промивати розчином вухо два-три рази в день до зникнення температури й болю.
Будьте дуже обережні – попередньо варто проконсультуватися з лікарем на предмет установлення діагнозу. Якщо вушний біль виявиться менінгітом, треба відразу ж вживати серйозних заходів, не займаючись самолікуванням.
Масло чайного дерева в отоларингології
Масло чайного дерева добре допомагає як засіб широкого спектра дії, демонструючи ефективність, як при хворобах вуха й носових пазух, так і при захворюваннях горла. Три-чотири краплі масла, розведені із чайною ложкою меду треба приймати три рази в день до видужання.
Ефірне масло чебрецю проти бронхіту
Масло чебрецю показує ефективність як антибактеріальний, антисептичний, протигрибковий і анти паразитарний засіб. Ефірне масло чебрецю допомагає при ангінах, бронхіті, а також синуситі, отиті. Приймати його потрібно по дві краплі тричі в день.
Прополіс від ангіни
Прополіс – це «клей», смола, одержувана від бджіл, який для них є будівельним матеріалом. В 1989 році польські вчені підтвердили ефективність прополісу від нежитю. Завдяки великій кількості антиоксидантів, які руйнують віруси й бактерії, він нейтралізує прояви простудних захворювань, наприклад, ангіни. Прополіс особливо ефективний у складі спреїв для горла.
Женьшень від нежитю
В 2005 році в Канаді були проведені дослідження, які показали, що женьшень допомагає проти нежитю, набагато швидше зменшуючи його прояву. Багато років ця рослина є відмінним імуно стимулятором. Для лікування нежитю треба приймати капсули на основі сибірського женьшеню два-три рази в день до повного видужання.
Пурпурна ехінацея проти грипу
Ця чарівна квітка демонструє велику силу від грипу і його симптомів. Вона поліпшує здатність макрофагів боротися з бактеріями й вірусами. До того ж, вона містить ехінакозид, теж ефективний у якості антибіотика. Цю речовину краще приймати по призначенню фахівця.
Окружний адмінсуд Києва вирішив прибрати зі списку люстрованих Миколу Чинчина, який у часи Майдану керував Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ.