Нарешті – то звершилось! Ти пройшла співбесіду й тебе прийняли на нову перспективну роботу. Крім того, що зарплата побільше, чим на колишній; добиратися до роботи на багато легше, сучасна кавоварка, так ще й...
Нарешті – т звершилось! Ти пройшла співбесіду й тебе прийняли на нову перспективну роботу. Крім того, що зарплата побільше, чим на колишній; добиратися до роботи на багато легше, сучасна кавоварка, так ще й вид з вікна, біля якого стоїть твій стіл, чудовий. Скільки ж ти мріяла про це!
Але от проходять дні, переміняються тижні й ти вже не в такому захваті, як спочатку й душа кров’ю обливається про колишнє місце… Тобі хочеться повернутися на колишню роботу..
Що ж відбулося? Що трапилося такого, що ти готова з легкістю відмовитися від того, про що марила тільки в сні?
У тебе депресія. І це цілком нормальний стан для людини, що влаштувалася на нову роботу. Поміркуй сама, скільки вражень ти одержала за останній час. Нове робоче місце, нові співробітники, нові внутріофісні закони. Ще б! Занадто багато було для тебе свіжих вражень! Ти трохи від цього втомилася, і тобі захотілося в колишню атмосферу.
Не поспішай робити висновки й бігти, скоріше, писати звільнену. Таке трапляється скрізь і з кожним.
Ніхто не сперечається з тим, що зміна роботи – далеко нелегкий шлях до успіху. Перше, із чим ти зіштовхнешся – це колектив. Адже ти нікого не знаєш, і ніхто не знає про тебе.
Не варто відразу набиватися до кого небудь у подруги або друзі й нав’язувати свою увагу. Стався до всіх однаково, але при цьому придивляйся до кожного товариша по службі. Визнач для себе: хто з колег лідер, а хто ізгой. Але це не означає, що потрібно стати на сторону лідерства й ставиться до тихого співробітника, що сидить у куті, негативно. Він може виявитися зятем твого шефа.
У жодному разі не поводься так, як на старім робочім місці. У кожної компанії свої правила й свої традиції. Намагайся їх дотримувати, а не відвертати ніс, просто тому, що ти звикла по – іншому.
Намагайся менше кому довіряти. Ти адже не телепат і читати думки не вмієш. Звідки тобі знати про те, що за дружелюбним поглядом колеги, може ховатися заздрість і злість? Не звужуй коло спілкування. Спілкуйся з усіма. Адже чим з більшою кількістю людей ти зблизишся, тим простіше й комфортніше тобі буде на новім робочім місці.
Не варто похвалятися своїми успіхами на колишній роботі. Розповідати всім про те, яка чудова в тебе була робота; як тебе там цінували й обожнювали. Тобі можуть поставити запитання: «А чого ж ти тоді звідти пішла?» Щоб ти не відповіла, до тебе почнуть ставиться, як до вискочки, що розхвалює свою особистість.
Якщо ти дійсно ас у своїй справі, краще демонструй свої гідності по ходу роботи. Повір, отоді це дійсно відмітеться й похвалиться.
Якщо в тебе щось не виходить, не соромся ставити запитання. Своїм мовчанням ти можеш накоїти непоправних помилок. А приймаючи допомогу ти не тільки уникнеш казусів, але й зблизишся зі співробітниками.
Не варто хапатися за все відразу. Адже відбутися може таке, що в тебе щось не вийде. Хочеться відчути себе винуватою? Не думаю. Навіть якщо все пройде гладко, ти вислухаєш купу похвал – є ризик бути завантаженою роботою до кінця життя. Згодна на таке?
Не прагни до образу ідеального працівника. Адже ти з легкістю можеш втратити свої сили. І навіть самі райдужні перспективи не зможуть надихнути тебе.
Не бійся того, що ти можеш втратити своє нове місце. Поводься впевнене, чітко й спокійно. Твоя постійна тривога за професійний імідж, може привести до стресу. Умій розслаблюватися й чергувати, працю й відпочинок. І повір, твої успіхи, і твій професіоналізм буде оцінений по гідності
Представник Кремля Дмитро Козак в своєму листі запропонував радникам країн нормандського формату до 27 квітня зустрітися на Донбасі і обговорити питання перемир'я.
Мінагрополітики пропонує встановити ставку 14% ПДВ на всі види сільгосппродукції без виключень для здешевлення соціально значимих продуктів харчування.
За інформацією розвідки, найближчими днями російсько-окупаційні війська запланували провокації проти України, в тому числі й теракт на Великдень в одній із церков Московського патріархату.
Глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук вважає, що президент України Володимир Зеленський може провести переговори з президентом РФ Володимиром Путіним тільки в нейтральній країні.