Довгочасний подружній союз будується на збігу добових біоритмів. До такого висновку прийшли дослідники з Каліфорнійського інституту сну. Приміром, якщо чоловік-жайворонок звик починати день зі світанком, а його...
Довгочасний подружній союз будується на збігу добових біоритмів.
До такого висновку прийшли дослідники з Каліфорнійського інституту сну.
Приміром, якщо чоловік-жайворонок звик починати день зі світанком, а його друга половинка залишає постіль тільки по полудню, то їх шлюб точно не буде гармонічним і, можливо, рано або пізно розпадеться.
А от, якщо у супутників життя схожі погляди на те, який час ідеально підходить відходу до сну, а який – для пробудження, їх спільне життя може тривати десятиліттями, приносячи радість усім домочадцям.
Експерти уточнюють, що не ідеться про абсолютну ідентичність.
Важливо, щоб добовий біологічний годинник чоловіка й дружини йшов приблизно однаково.
За словами дослідників, на міцність і щастя шлюбу не вплине істотно різниця в шістдесят або навіть дев’яносто хвилин.
У цілому ж, за результатами наукової роботи каліфорнійських психологів, стало ясно, що ступінь взаєморозуміння подружжя залежить від схожості їх біоритмів на цілих 90%.
У суботу, 6 березня, в Україні хмарно з проясненнями, вночі та вранці, крім північних та більшості західних областей, помірний сніг, на півдні з дощем, у східних, Кіровоградській та Дніпропетровській областях місцями значний сніг; вдень без істотних опадів.