uasol.com
Додати статтю | Реєстрація
Інтернет і сервіси
Авто і Мото
Бізнес і фінанси
Будівництво та ремонт
Будинок, сім'я
Все про меблі
Дієти, ваша фігура
Діти і батьки
Закон і Право
Захоплення і хобі
Зв'язок
Комп'ютери
Краса, мода, імідж
Кулінария
Культура та мистецтво
Лекції, посібники
Люди, суспільство
Медицина і здоров'я
Наука і освіта
Політика
Промисловість
Реферати
Робота, працевлаштування
    Жінка та робота
    Організаційні питання
    Підвищення кваліфікації
    Пошук работи
    Психологія успіху
    Робота
    Тренінги
Спорт
Товари і послуги
Туризм і подорожі
Чоловік + Жінка
  Морські свинки. Утримання і догляд.  
  Створення рінгтонов 
  Ліки для лікування кандидозу (молочниці)  
  ПЕРШІ ОЗНАКИ ВАГІТНОСТІ 
  Материк Євразія 
  ОРХІДЕЯ В БУДИНКУ - ДОГЛЯД 
  Черепахи: утримання та догляд 
  ПОВНА ТАБЛИЦЯ КАЛОРІЙНОСТІ ПРОДУКТІВ  
  Що це таке вегето-судинна дистонія? 
  Як скласти бізнес-план 
Каталог україномовних статей - uasol.com
 укр
 eng
 рус
ШУКАТИ!
Запам'ятати сторінку | Зробити стартовою | Поділитися з товарищем
Як лікувати синдром менеджера
Як лікувати синдром менеджера
Бути ледарем нині невигідно: трудовий героїзм щедро оплачується. Але будьте обережні: якщо ви думаєте про свою роботу більш десяти годин у день, ви маєте всі шанси стати жертвою так званого "синдрому менеджера" або заробити "трудовий невроз".


Замисліться: чи легко ви перемикаєтеся з виробничо-службових переживань на особисті? Як давно разом відпочивали родиною? Чи використовували повністю відпустку за минулий рік? А за цей? І не спостерігаються чи у вас деякі інші ознаки тотальної утоми, що насувається на вас, - тривожність, дратівливість, задишка, головний біль?А безсоння вже вам знайоме? Воно може бути різним - коли засинаєш із труднощами й коли, легко заснувши, прокидаєшся вночі або коли ні світ ні зоря в тебе в жодному оці, а коли треба вставати, тягне до подушки. А може, вам знайомий стан, коли голова робиться ватяною, звідки не візьмися накочує утома й уже більше нічого не хочеться? Медики називають таке самопочуття "сірим станом". Якщо ви випробовуєте щось подібне, впору кричати SOS.
   Трудоголік або роботоман?

Багато фахівців - психологи й медики - вважають поринання у роботу попросту втечею від реальності, отаким завуальованим способом піти від особистих проблем. Сидіння в офісі по вечорах, приміром, підсвідомо пояснюється небажанням вертатися додому.Однак не все так сумно. Є ще один нюанс, який треба взяти до уваги, - це ваш характер. Багато працюючих ( понад 50 годин на тиждень) можна, у свою чергу, розділити на дві категорії. Перша з них - це гіпервідповідальні люди, які настільки відчувають свою відповідальність, що ніяк не можуть зупинитися. Вони, кров з носу, повинні виконати покладені на них обов’язки на "відмінно", навіть якщо робота їм не подобається або вони погано себе почувають. Ні час, ні власне здоров’я, ні проблеми родини їх не зупиняють. Це справжні трудоголіки, і саме із цієї категорії поповнюються ряди невротиків. Друга категорія теж впивається роботою, але їх положення куди легше. У радянський час таких називали ентузіастами. Як правило, напружена праця не заважає цим людям бути здоровими, багатими й, головне, щасливими. Вони не мають нічого проти того, щоб працювати напружено й багато, тому що їм подобається те, що вони роблять. І відповідальність зовсім їх не напружує. Це роботомани - ті, хто й роботу любить, і про себе не забуває. Границя між двома цими групами людей досить хитка, і не завжди її можна провести. Головне - знати, що відрізняє одного від іншого, і вчасно розпізнати симптоми, що ведуть від щасливого роботомана до нещасного трудоголака.

Ви належите до небезпечного для здоров’я типу? Співчуваємо! На жаль, термін "синдром менеджера" не значиться в офіційному переліку захворювань. А тому якогось одного фахівця з боротьби із хронічною робочою утомою не існує. Синдром менеджера - не хвороба, а певний стан, позбутися якого можуть допомогти кілька медиків. Якщо часто мучать головні болі, нанесіть візит терапевтові або зверніться в клініку мігреней. При страхаючій дратівливості ваш доктор - невропатолог. З напастю можете впоратися й ви самі. Спробуйте для початку просто взяти відпустку хоча б на два тижні (одного мало) і перемінити обстановку. Головне - відчути себе щасливим, хоч чомусь зрадіти. Боротися із хронічною робочою утомою можна й не залишаючи робочого місця. От кілька нехитрих рад для тих, хто не прагне стати рабом своєї патологічної пристрасті до праці.
   -Вмійте говорити людям "ні", не випробовуючи при цьому почуття роздратування й провини.
   -Уважніше ставтеся до власних потреб і сподівань! Пам’ятайте: ви маєте право на приватне життя, а ваше право на роботу - зовсім інша справа.
   - Тверезо осмислюйте події кожного дня, не дозволяючи собі панікувати при неприємностях.
   - Ніколи не беріть роботу додому. Постарайтеся раціонально планувати саме робочий час.
   - Навчиться розрізняти справи терміновы й другорядні.
   - Не варто шукати в роботі порятунку від особистих проблем. Вона гарна сама по собі.



Автор: uasol | Відгуки: 0 | Перегляди: 5629 | 25/05/2011 Робота, працевлаштування - Жінка та робота

Ссылка на статью:


Коментарій

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус  |  eng 
02.12.2022 14:25

Влада пояснила, чому забороняють УПЦ МП: небезпечна для здоров’я і життя

Центр стратегічних комунікацій при Мінінформполітики "Справді" пояснив, чому в Україні вирішили заборонити діяльність УПЦ Московського патріархату. Джерело: Справді у Telegram Дослівно "Справді": "Чому Зеленський заборонив діяльність УПЦ МП.
02.12.2022 14:24

РНБО ввела санкції проти очільника Лаври Павла, Новинського та інших церковників УПЦ МП

Рада національної безпеки та оборони ввела санкції проти священнослужителів УПЦ МП, зокрема намісника Києво-Печерської Лаври Павла (Лебедя) та екснардепа Вадима Новинського.
02.12.2022 14:11

Єврокомісія представила пропозиції щодо криміналізації порушення санкцій ЄС проти РФ

Європейська комісія висунула пропозицію щодо гармонізації кримінальних злочинів та покарань за порушення обмежувальних заходів ЄС. Про це, як пише "Європейська правда", йдеться у повідомленні Єврокомісії.
02.12.2022 13:44

На Харківщині знайшли схованку зі списками поліцаїв та доноси колаборантів під час окупації

Працівники ДБР у взаємодії з Харківською обласною прокуратурою виявили у Куп'янському районі схованку з важливими документами, які окупанти не встигли знищити під час відступу. Джерело: пресслужби ДБР, Харківської облпрокуратури Дослівно: "Вилучені правоохоронцями документи є підґрунтям для відкриття кримінальних проваджень за фактами держзради та колабораційної діяльності".
02.12.2022 13:36

Росіяни вивезли в море 12 "калібрів" – Кім

Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім повідомив, що російські окупанти вивели у море кораблі із 12 ракетами "Калібр".
02.12.2022 12:59

Закривавлені пакунки і очі тварин: в МЗС заявили про нові акти залякування українських дипмісій

МЗС України повідомило про продовження цілеспрямованої кампанії терору та залякування українських дипустанов за кордоном. Про це йдеться у заяві речника МЗС України Олега Ніколенка, повідомляє "Європейська правда".
02.12.2022 12:40

У МАГАТЕ сподіваються домовитися про зону безпеки навколо ЗАЕС до кінця року

Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) сподівається досягти угоди з РФ і Україною про створення зони безпеки на Запорізькій атомній електростанції до кінця цього року
02.12.2022 12:03

Кремль на умови Байдена для переговорів відповів, що з України росіяни не підуть

Кремль не готовий прийняти умови для переговорів зі Вашингтоном, які 1 грудня озвучив президент США Джо Байден, - а саме Росія не планує забрати свої війська з території України. Джерело: російське пропагандистське видання "РИА Новости", Telegram-канал "Вы слушали маяк", який публікує аудіокоментар Пєскова Пряма мова Пєскова: "Ви частково процитували заяву Джо Байдена.
Усі новини