Часом багатьом з нас здається, що працювати в офісі неможливо – адже тут усе відволікає! Безладдя на столі, пил, стопки документів, серед яких ніколи не можна знайти потрібний – це лише короткий перелік відволікаючих факторів. Як же організувати свій офіс таким чином, щоб він допомагав вам працювати, а не заважав цьому?
Це не так уже складно, як здається. Потрібно лише зробити кілька простих кроків: 1. Змініть своє відношення. Запитаєте себе: чи не потрапили ви в полон до стереотипу, який говорить: творчій особистості потрібне безладдя? Чи дійсно вам комфортно перебувати в хаосі? Чи навряд. Крім того, безлад на вашому столі й довкола нього створює не дуже гарне враження про вас у колег.
Вони можуть думати, що ви неорганізована, а виходить, безвідповідальна особистість. Для того щоб уникнути цього, змініть своє відношення до порядку. Не піддавайтеся на власні відмовки, що у вас немає на це часу. Адже досить один раз створити зручну систему підтримки порядку, щоб надалі не витрачати на це час. 2. Проведіть весняне прибирання. Розберіть усі стопки зі старими документами. Усе, що можна – викиньте в сміття, те, що вам ще може знадобитися – залишіть. Але обов’язково придумайте, як зберігати ці документи таким чином, щоб при необхідності можна було швидко знайти необхідне.Подумайте, що вам потрібно для виконання своїх повсякденних обов’язків? Тільки ці речі й повинні перебувати на вашому столі. Усе інше можна забрати подалі й діставати при необхідності. Потрібно також продумати систему зберігання документів, класифікацію їх по папках. І вибрати місце (не занадто далеко від вашого стола, але й не на ньому самому), де можна буде ці папки зберігати. Якщо протягом дня ви будете користуватися деякими папками, візміть собі за правило наприкінці дня обов’язково повертати їх на місце. 3. Щодня виділяйте невеликий часовий проміжок (хвилин 10-15) для підтримки порядку. Якщо ви схильні забувати про дрібні справи – поставте собі нагадування в комп’ютері або мобільному телефоні. 4. Складайте списки. Маленькі відривні листочки зручні для того, щоб залишати повідомлення на столі у свого колеги, але не для складання списків справ. Плануйте в блокноті. Складайте список справ на день або на тиждень, сортуючи його по пріоритетності. Позначайте дедлайни, нагадування, подробиці начебто телефонних номерів. Тоді у вас під рукою буде вся необхідна інформація, що заощадить ваш час. 5. Забезпечте себе необхідними підручними засобами. Нерідко в офісі панує хаос через те, що колеги беруть зі стола один одного степлери, папер, ручки і т.д., і власник змушений витрачати час на пошуки своїх речей. Постарайтеся забезпечити себе всім необхідним і попросіть колег відразу ж повертати речі на місце, якщо вони беруть їх на час. 6. Вивчайте нові програми. Приміром ті, що дозволяють вам планувати свій день і ефективно керувати часом. Такі програми набагато зручніше в експлуатації, чим звичайні блокноти.
Центр стратегічних комунікацій при Мінінформполітики "Справді" пояснив, чому в Україні вирішили заборонити діяльність УПЦ Московського патріархату.
Джерело: Справді у Telegram
Дослівно "Справді": "Чому Зеленський заборонив діяльність УПЦ МП.
Рада національної безпеки та оборони ввела санкції проти священнослужителів УПЦ МП, зокрема намісника Києво-Печерської Лаври Павла (Лебедя) та екснардепа Вадима Новинського.
Європейська комісія висунула пропозицію щодо гармонізації кримінальних злочинів та покарань за порушення обмежувальних заходів ЄС.
Про це, як пише "Європейська правда", йдеться у повідомленні Єврокомісії.
Працівники ДБР у взаємодії з Харківською обласною прокуратурою виявили у Куп'янському районі схованку з важливими документами, які окупанти не встигли знищити під час відступу.
Джерело: пресслужби ДБР, Харківської облпрокуратури
Дослівно: "Вилучені правоохоронцями документи є підґрунтям для відкриття кримінальних проваджень за фактами держзради та колабораційної діяльності".
МЗС України повідомило про продовження цілеспрямованої кампанії терору та залякування українських дипустанов за кордоном.
Про це йдеться у заяві речника МЗС України Олега Ніколенка, повідомляє "Європейська правда".
Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) сподівається досягти угоди з РФ і Україною про створення зони безпеки на Запорізькій атомній електростанції до кінця цього року
Кремль не готовий прийняти умови для переговорів зі Вашингтоном, які 1 грудня озвучив президент США Джо Байден, - а саме Росія не планує забрати свої війська з території України.
Джерело: російське пропагандистське видання "РИА Новости", Telegram-канал "Вы слушали маяк", який публікує аудіокоментар Пєскова
Пряма мова Пєскова: "Ви частково процитували заяву Джо Байдена.