Пружна й молода шкіра - що може бути привабливіше й жаданіше для представниці слабкої статі? У боротьбі за молодість шкіри багато жінок витрачають великі статки: користуються дорогою косметикою, пробують на собі...
Пружна й молода шкіра – що може бути привабливіше й жаданіше для представниці слабкої статі? У боротьбі за молодість шкіри багато жінок витрачають великі статки: користуються дорогою косметикою, пробують на собі безліч апаратних методик. Але ж і без усякої дорогої косметики й салонних процедур наші предки умудрялися продовжувати молодість шкіри за допомогою однієї лише сили трав і інших народних засобів, які стали вірними помічника в справі боротьби зі зморшками й іншими ознаками старіння шкіри: її дряблістю й сухістю.
Ода маслу
Багато жінок, які вже познайомилися з силою, що омолоджує різних масел, ніколи не проміняють їх навіть на найдорожчий крем. Завдяки їхній зволожуючій здатності, що й регенерує, вони часто входять до складу народних засобів від зморшок. Так, будь-яка рослинну олію можна просто наносити на попередньо очищену шкіру обличчя, особливу увагу приділяючи місцям локалізації мімічних зморшок. Особливо добре для таких цілей підходять маслинове, кунжутне масло або масло виноградної кісточки. Для молодості шкіри рук можна використовувати мигдальне масло, яке наносять м’якими круговими рухами й залишають убратися в шкіру рук. Через якийсь час залишки масла потрібно промокнути серветкою.
Рослинні олії входять до складу різних масок від зморшок, підсилюючи їх дію й надаючи шкірі м’якість і бархатистість. Крім рослинних олій для боротьби зі зморшками використовуються й ефірні масла. Однак тут потрібно бути обережніше як з концентрацією ефірного масла, яке додають у готовий косметичний продукт, так і з можливістю прояву алергійних реакцій на шкірі. Добір ефірних масел повинен проводитися фахівцем, який не тільки розбирається в їхніх корисних властивостях, але й орієнтується в сумісності різних компонентів засобу, що виходить у підсумку, від зморшок. Особливою популярністю для цих цілей користуються масло неролі, рожеве й санталове ефірні масла.
Секрет лікарських рослин
Здавна люди використовували силу лікарських рослин не тільки для знаходження здоров’я, але й для продовження молодості шкіри. Екстракти ромашки, лляного насіння, звіробоя, мати-і-мачухи й донині часто входять до складу масок від зморшок. Позитивний вплив екстрактів рослин на шкіру пояснюється унікальним комплексом, що втримуються в їхньому складі, вітамінів, ферментів і інших біологічно активних речовин. Екстракти лікарських рослин у складі народних засобів від зморшок забезпечують харчування шкіри, розгладжують її й роблять пружною, підсилюють регенеративні процеси.
Крім перерахованих трав, заслуженою популярністю користується екстракт алое, який має не тільки зволожуючі й рано заживляючи властивості, але й захищає шкіру від згубного впливу на неї ультрафіолетових променів, перешкоджає передчасному старінню. Біо стимулююча дія, що й омолоджує, екстракту алое зробило його популярним не тільки в масках і лосьйонах домашнього готування, але й у косметичній продукції, що випускається промисловим шляхом.
Продукти тваринництва й бджільництва
Передчасне старіння шкіри може бути пов’язане з її зневоднюванням. Суха шкіра втрачає свої захисні властивості й уже не може забезпечувати адекватний захист від впливу агресивних факторів зовнішнього середовища. Через це вона ще швидше старіє й покривається сіточкою зморшок. Виходить замкнене коло, розірвати яке можна, тільки відновивши захисні властивості шкіри. Саме тому до складу народних засобів від зморшок часто включають вершки, яйця, мед, віск. Крім харчування й зволоження шкіри, такі компоненти домашніх засобів від зморшок допомагають відновити захисний бар’єр шкіри, підвищити її опірність. Вони перешкоджають утвору нових зморшок, і роблять менш вираженими вже наявні. Однак не варто забувати, що продукти бджільництва є високо алергенними й можуть викликати небажану реакцію шкіри. Саме тому застосовувати їх потрібно тільки після попереднього тесту на чутливість і при відсутності алергійної реакції. В іншому випадку замість ефекту омолодження можна одержати проблеми зі шкірою.
Окружний адмінсуд Києва вирішив прибрати зі списку люстрованих Миколу Чинчина, який у часи Майдану керував Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ.