На роботі ми проживаємо більшу частину нашого життя й часом не зауважуємо, як прямо на робочих місцях обзаводимося другими чоловіками......
У цьому випадку, під поняттям "другий чоловік" ми маємо на увазі колегу протилежної статі, разом з яким ми плідно трудимося, з яким ми тісно спілкуємося, про якого ми знаємо практично все. Виявляється, завдяки дослідженням, проведеним в 2007 році одним з Інтернет - сайтів, з’ясувалося, що приблизно в 23 % працівників є "друга родина" на робочому місці. Як же визначити, чи відноситеся Ви також до тих людей, у яких з’явився ще один чоловік або ще одна дружина прямо на робочому місці? Усе саме так і є, якщо:Ви постійно залежите від того самого колеги протилежної статі. Причому, до свого здивування, Ви залежите від нього й у роботі, і в обідній час (він постійно щось купує для Вас із їжі), і коли Ви нездужаєте (Ви саме його просите забігти в аптеку й купити необхідні Вам препарати). У Вас є жарти, якими Ви готові обмінятися саме з ним, оскільки Ви думаєте, що тільки він Вас і зрозуміє. Та й у Вашого колеги є жарти, якими він ділитися лише з Вами по тій же причині. Ви можете бути гранично відверті із цією людиною...Цій людині Ви можете сказати все, що дійсно думаєте (що йому необхідно терміново зачесатися, що в нього смішно стирчить сорочка і т.д.), і Ви при цьому будете почувати себе зручно (немов Ви все це говорите своєму чоловікові!). Найважливіші моменти в компанії Ви поспішаєте завжди обговорити саме з ним...Для Вас Ваш колега - найближчий союзник на робочому місці. Саме з ним Ви поспішаєте завжди обговорити якісь зміни в компанії. Саме він знає, що Ви звичайно їсте за сніданком, обідом і вечерею...Колега, з яким Ви частіше інших спілкуєтеся, знає, яку каву Ви любите, що Вам можна купити на обід, що Ви любите на сніданок. Він, - немов Ваш другий чоловік,... усе про Вас знає. Ви обидва "зспівалися" настільки, що без праці можете закінчувати однаково фрази один одного. Ви часто говорите те саме й з легкістю можете продовжити фрази один одного.Ви ділитеся з ним навіть проблемами в родинному житті. Він для Вас став Вашою близькою подружкою, з ним можна навіть обговорити Ваші сімейні проблеми, Ваші переживання, і Ви завжди одержите слушну пораду. Безсумнівно, є багато позитивного від такого тісного спілкування на робочому місці: По-перше, Ви одержуєте гарну підтримку, у тому числі й в емоційному плані, по-друге, Ви можете доповнювати один одного в роботі й вчитися друг у друга, по-третє, у Вас є надійний друг, з яким Ви можете обговорити все, що завгодно. Однак у подібних відносин є й зворотна сторона медалі:Подібні відносини можуть спровокувати плітки на робочому місці: адже не всі можуть сприйняти відносини такого роду саме як дружбу на робочому місці, без яких-небудь натяків на щось більше. Робота у вороже настроєному середовищі може стати в один момент нестерпною, і вам обом прийдеться шукати нове місце. Ваше подружжя може Вас приревнувати, а то й зовсім посваритися з Вами, якщо довідається про Вашого колегу.
Окружний адмінсуд Києва вирішив прибрати зі списку люстрованих Миколу Чинчина, який у часи Майдану керував Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ.