Хвороби пародонта надзвичайно широко поширені серед населення. Понад 50% дітей і більшість дорослих мають хронічні запальні захворювання тканин пародонта, що приводять до втрати зубів. Поширеність...
Хвороби пародонта надзвичайно широко поширені серед населення. Понад 50% дітей і більшість дорослих мають хронічні запальні захворювання тканин пародонта, що приводять до втрати зубів.
Поширеність і вага пародонтозу залежить від соціальних факторів, віку й спадковості, стану порожнини рота й організму в цілому, а також від навичок гігієни порожнини рота.
У комплекснім лікуванні пародонтозу важливе місце займає місцева медикаментозна терапія, тому проблема пошуку нових лікарських засобів і форм залишається актуальною.
Раніше широко застосовувалися антибіотики, і різні проти запальні препарати, однак дані групи препаратів впливають тільки на мікрофлору порожнини рота й не впливають на наслідки запалення.
Крім цього проблемою місцевого застосування ліків при пародонтозі є створення ефективної концентрації речовин на всій поверхні уражених тканин і збереження цієї дії в плині всього часу лікування.
В 1850-1860г був відкритий метод мезо терапії, докладно був вивчений в 1952г французьким доктором Мішелем Пістором. Лікування пародонти стало можливо в тому числі й даним методом, який відповідає всім вимогам лікування цього захворювання.
Метод полягає в тому, що спеціальним шприцом, використовуючи точечно-папульну методику введення, лікарська речовина вводиться під слизувату оболонку. У такий спосіб досягається певна постійна концентрація лікарської речовини в яснах.
У якості препаратів для мезо терапії використовують як органічні, так і неорганічні з’єднання, у деяких випадках коктейлі
підбираються індивідуально. Лікарські речовини, що входять до складу коктейлів, виявляють проти запальну дію, стимулюють регенерацію власних колагенових волокон.
Ефект спостерігається після 2-3 процедури. Курс лікування пародонти 5-6 процедур. Профілактичний курс лікування проводиться через 4-6 місяців.
Окружний адмінсуд Києва вирішив прибрати зі списку люстрованих Миколу Чинчина, який у часи Майдану керував Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ.