uasol.com
Додати статтю | Реєстрація
Інтернет і сервіси
Авто і Мото
Бізнес і фінанси
Будівництво та ремонт
Будинок, сім'я
Все про меблі
Дієти, ваша фігура
Діти і батьки
Закон і Право
Захоплення і хобі
Зв'язок
Комп'ютери
Краса, мода, імідж
Кулінария
Культура та мистецтво
Лекції, посібники
Люди, суспільство
Медицина і здоров'я
    Cтоматологія
    Інфекційні захворювання
    БАДи
    Все про суглоби
    Гінекологія
    Епідемії, вакцини
    Жіночі питання
    Загальні питання
    Захворювання
    Захворювання шкіри
    Косметологія
    Лікувальні препарати
    Народна медицина
    Невідкладна допомога
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Протизаплідні засоби
    Профілактика
    Психологія
    Стоматологія
    Травмотологія
    Фізіотерапія
    Хвороби очей
    Цікави факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Наука і освіта
Політика
Промисловість
Реферати
Робота, працевлаштування
Спорт
Товари і послуги
Туризм і подорожі
Чоловік + Жінка
  Морські свинки. Утримання і догляд.  
  Створення рінгтонов 
  Ліки для лікування кандидозу (молочниці)  
  ПЕРШІ ОЗНАКИ ВАГІТНОСТІ 
  Материк Євразія 
  ОРХІДЕЯ В БУДИНКУ - ДОГЛЯД 
  Черепахи: утримання та догляд 
  ПОВНА ТАБЛИЦЯ КАЛОРІЙНОСТІ ПРОДУКТІВ  
  Що це таке вегето-судинна дистонія? 
  Як скласти бізнес-план 
Каталог україномовних статей - uasol.com
 укр
 eng
 рус
ШУКАТИ!
Запам'ятати сторінку | Зробити стартовою | Поділитися з товарищем
Грип у Москві поступається місцем вітрянці
Грип у Москві поступається місцем вітрянці
Начальник відділу епідеміологічного нагляду повідомила журналістів, що частка захворілих вітряною віспою серед дорослого населення в столиці збільшується. Не можу на...


Начальник відділу епідеміологічного нагляду повідомила журналістів, що частка захворілих вітряною віспою серед дорослого населення в столиці збільшується.

«Не можу назвати точної цифри, але частка дорослих серед захворілих вітряною віспою в місті росте, вона становить порядку 8%. Щорічно в столиці фіксується 800 — 400 випадків захворювання вітрянкою на 100 тисяч населення», — .

Вітряна віспа (вітрянка) – це гостре інфекційне захворювання, яке характеризується появою на шкірі й слизуватих оболонках пухиреві висипи.

Вітрянкою хворіють, як правило, у дитинстві, однак ті люди, які не перехворіли цим захворюванням у дитинстві, можуть занедужати й у дорослому віці. Вважається, що повторні захворювання вітряною віспою бувають украй і вкрай рідко.

Дорослі набагато гірше переносять цю хворобу, і випадки летального результату найчастіше припадають на них.

Вона повідомила, що вже цього року може початися масова вакцинація дітей від вітряної віспи.

«Перший етап вакцинації — діти, що відвідують дошкільні установи у віці трьох — шести років і діти, що ходять у дошкільні установи. Вакцинація починається із дворічного віку», — .

Вітряна віспа передається повітряно-краплинним шляхом, із цієї причини хворого вітрянкою завжди прагнуть ізолювати від контакту з іншими людьми. Інкубаційний період триває від 10  до 23 днів.

Якщо через три тижні після контакту із захворілим ніяких ознак вітрянки ( головним чином висипу) не виявлене, значить ви в безпеці.

Захворюваність вітрянкою наносить досить серйозний економічний збиток місту.

«Один випадок вітрянки обходиться Москві в 7,2 тисячі рублів», — сказала вона. По її даним, показники захворюваності вітряною віспою уступають тільки грипу й перевищують показники, наприклад, по кишкових вірусах.

Симптоми й ознаки вітряної віспи Основними симптомами даного захворювання служать різке підвищення температури ( до 39-39,8 З), зниження апетиту, погіршення самопочуття, головний біль, сильний суд, а основною ознакою захворювання є поява висипу (на тулуб, слизуватих, обличчі).

Сип починається з появою невеликих червоних цяток (невеликих рожевих вузликів), які поширюються протягом декількох годин по всім тілу.

Потім ці вузлики починають «рости» і трохи підніматися над поверхнею шкіри. Трохи пізніше на тлі цих вузликів з’являються прозорі пухирці діаметром до 5мм, які вже на третій день лопаються й підсихають. Нові червоні цятки з’являються постійно, займаючи своє вільне місце на тілі й слизуватих людини.

Висипання на шкірі тривають протягом 4-10 днів. Уважається, що дитина перестає бути потенційним джерелом захворювання вже на 7 день після того, як перестають з’являтися нові червоні цятки.

Лікування При лікуванні даного захворювання велика увага приділяється обробці висипу, який викликає сильну сверблячку. Сип необхідно обробляти не менш 2 разів у день звичайною зеленкою, розчином марганцівки, метиленової сині або іншими антисептиками.

Обробка уражених ділянок необхідна з тою метою, щоб запобігти розчісуванню сверблячих місць, яке у свою чергу може привести до появи повторної інфекції й навіть гнійного дерматиту.

Якщо в дитини немає температури, з метою боротьби зі сверблячкою допомагає тепла ванна зі слабким розчином перманганату калію.

При лікуванні даного захворювання також дуже важливі рясне питво й гігієнічний догляд. Бажане частіше міняти постільну й натільну білизну хворого.



Автор: uasol | Відгуки: 0 | Перегляди: 4690 | 17/05/2011 Медицина і здоров'я - Цікави факти

Ссылка на статью:


Коментарій

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус  |  eng 
02.12.2022 14:25

Влада пояснила, чому забороняють УПЦ МП: небезпечна для здоров’я і життя

Центр стратегічних комунікацій при Мінінформполітики "Справді" пояснив, чому в Україні вирішили заборонити діяльність УПЦ Московського патріархату. Джерело: Справді у Telegram Дослівно "Справді": "Чому Зеленський заборонив діяльність УПЦ МП.
02.12.2022 14:24

РНБО ввела санкції проти очільника Лаври Павла, Новинського та інших церковників УПЦ МП

Рада національної безпеки та оборони ввела санкції проти священнослужителів УПЦ МП, зокрема намісника Києво-Печерської Лаври Павла (Лебедя) та екснардепа Вадима Новинського.
02.12.2022 14:11

Єврокомісія представила пропозиції щодо криміналізації порушення санкцій ЄС проти РФ

Європейська комісія висунула пропозицію щодо гармонізації кримінальних злочинів та покарань за порушення обмежувальних заходів ЄС. Про це, як пише "Європейська правда", йдеться у повідомленні Єврокомісії.
02.12.2022 13:44

На Харківщині знайшли схованку зі списками поліцаїв та доноси колаборантів під час окупації

Працівники ДБР у взаємодії з Харківською обласною прокуратурою виявили у Куп'янському районі схованку з важливими документами, які окупанти не встигли знищити під час відступу. Джерело: пресслужби ДБР, Харківської облпрокуратури Дослівно: "Вилучені правоохоронцями документи є підґрунтям для відкриття кримінальних проваджень за фактами держзради та колабораційної діяльності".
02.12.2022 13:36

Росіяни вивезли в море 12 "калібрів" – Кім

Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім повідомив, що російські окупанти вивели у море кораблі із 12 ракетами "Калібр".
02.12.2022 12:59

Закривавлені пакунки і очі тварин: в МЗС заявили про нові акти залякування українських дипмісій

МЗС України повідомило про продовження цілеспрямованої кампанії терору та залякування українських дипустанов за кордоном. Про це йдеться у заяві речника МЗС України Олега Ніколенка, повідомляє "Європейська правда".
02.12.2022 12:40

У МАГАТЕ сподіваються домовитися про зону безпеки навколо ЗАЕС до кінця року

Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) сподівається досягти угоди з РФ і Україною про створення зони безпеки на Запорізькій атомній електростанції до кінця цього року
02.12.2022 12:03

Кремль на умови Байдена для переговорів відповів, що з України росіяни не підуть

Кремль не готовий прийняти умови для переговорів зі Вашингтоном, які 1 грудня озвучив президент США Джо Байден, - а саме Росія не планує забрати свої війська з території України. Джерело: російське пропагандистське видання "РИА Новости", Telegram-канал "Вы слушали маяк", який публікує аудіокоментар Пєскова Пряма мова Пєскова: "Ви частково процитували заяву Джо Байдена.
Усі новини