Наповнювач і глянець, щоб вони дали ефект, необхідно як слід розподілити по поверхні машини. Після цього відразу ж приступають до вощіння, інакше під впливом сонця й повітря склади швидко потьмяніють.
Це значить, що використовуючи ці косметичні засоби, прийдеться неабияк попотіти, але вони – неодмінна частина арсеналу професійної еліти й власників колекційних моделей. На ринку є найширший вибір як глянців, так і наповнювачів, включаючи їх комбінації. Багато фахівців мають власні пристрасті, використовуючи винятково улюблену марку. Більшості читачів підійде одне з м'яких засобів, особливо, якщо Ви збираєтеся полірувати автомобіль вручну.
Як і у випадку з будь-яким очисником або захисним засобом, рекомендується обробляти одну маленьку ділянку за іншою. Працювати потрібно в тіні, щоб пофарбована поверхня була прохолодною. Незалежно від того, чи використовуєте Ви шліфувальну машинку, охоплюйте за одне приймання не більше, ніж ділянка розміром у половину капота. Професіонали, які, щоб заробити на життя, повинні рухатися, не випускають шліфувальної машинки з рук, однак, деякі з доступних складів можна наносити вручну, якщо чітко додержуватися прикладеним інструкцій.
Ручне полірування, особливо на чутливих лаках, вимагає використання найчистішого й дуже м'якого дрантя зі стовідсоткової бавовни. Їй потрібні ті ж прання й догляд, що й серветкам для обтирання машини. Стежте за тим, щоб не переплутати ці два види матеріалу. Спеціальну бавовну для полірування можна знайти в магазинах, що торгують автоемалями. Крім того, багато професіоналів використовують для цієї мети марлю. Щоб добре розподілити поліроль по поверхні, потрібний матеріал з дуже вільним плетивом ниток. При щільному плетиві, нанесений склад і частки фарби можуть утворювати катишки, які Ви потягнете по фарбуванню, наносячи нові подряпини, замість їхнього видалення. Найбільшою помилкою автовласників поряд з використанням занадто сильної поліролі є робота брудним дрантям. Перевертайте тканину якнайчастіше, щоб вона увесь час була звернений до оброблюваної ділянки чистою стороною; не дозволяйте часткам фарби й висохлої поліролі псувати те, чого Ви намагаєтеся добитися. Якщо дрантя для полірування не очищається після прання звичайними засобами, значить її настав час викинути або «перевести» на інші роботи, наприклад, на чищення коліс або двигуна.
Але повернемося безпосередньо до наповнювачів і глянцю. Життєво важливо спочатку прочитати прикладені інструкції, а лише потім приступати до застосування складу. Як вже говорилося, подібно будь-якому іншому засобу по догляду за машиною, вони повинні наноситися тільки на прохолодні поверхні, переважно в тіні або в закритому приміщенні, але при гарному висвітленні, щоб можна було бачити, де перебувають подряпини й наскільки рівномірно полірується поверхню. Більшість глянців, а також комбінацій глянцю з наповнювачем повинно бути ретельно розподілене по фарбуванню перш, ніж склад повністю висохне. Вони часто містять смоли, які допомагають заповнювати дрібні мітки, залишені попереднім чищенням або іншою обробкою. Нанесіть склад, розтираючи його зі сторони убік, дайте йому підсохнути, щоб утворювався легкий наліт. Потім пополіруйте дану ділянку, використовуючи ті ж рухи (не кругові!). Працюйте дрантям доти, поки не доб'єтеся яскравого блиску. Деякі із глянців і наповнювачів, якщо дати їм повністю засохнути, стають занадто грубими й не дозволяють пополірувати поверхню до блиску. Тому, працюйте обов'язково в тіні.
Окружний адмінсуд Києва вирішив прибрати зі списку люстрованих Миколу Чинчина, який у часи Майдану керував Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ.