Далеко не всі жінки можуть похвастатися тим, що їх фігура після пологів стала краще, чим була. Тому більшість жінок після вагітності починають замислюватися про те, як же їм повернути с...
Далеко не всі жінки можуть похвастатися тим, що їх фігура після пологів стала краще, чим була. Тому більшість жінок після вагітності починають замислюватися про те, як же їм повернути свої колишні форми. Напевно, вам знайома така ситуація, але не зневіряйтеся, жіночий журнал Наш портал розповість вам, що можна зробити, щоб скорегувати фігуру після народження маляти.
Насамперед, помніть, що у всьому потрібний розумний підхід, ви ж не прагнете падати в голодні непритомності від недоліку харчування при суворій дієті. По-друге, майте на увазі, що робота над своєю фігурою — це процес, що вимагає зусиль і часу. Не думайте, що результат буде вже після декількох днів занять. По-третє, наберіться волі й терпіння, вірте в себе й свої сили. Тверда дієта — це далеко не кращий спосіб скинути зайві кілограми, адже дуже важливо, щоб мама, що годує, одержувала повноцінне харчування, тому дефіцит вітамінів вам зовсім ні до чого. Та й після вагітності вам потрібно буде відновитися. Тому, якщо ваша фігура після пологів вас не радує, то краще переходите на здоровіше харчування — виключите зі свого раціону смажене, солоне, копчене, жирне, чіпси, газовану воду і так далі. Більше харчуйтеся вареною рибою й м’ясом, овочами, фруктами, крупами. Активне фізичне навантаження, догляд за дитиною й правильне харчування — і ваша фігура після пологів знову стане підтягнутою й стрункої. Крім збільшення ваги, жінок дуже хвилює зміна форми грудей. Для того, щоб підтримувати груди, намагайтеся робити наступне: по-перше, стежте за своєю поставою. По-друге, виберіть гарний бюстгальтер. Вам потрібно купити собі спеціальний бюстгальтер для годівлі, надягти його потрібно ще в пологовому будинку до приходу молока, а носити аж до тих пір, поки ви не закінчите годувати дитину. Інше питання, що хвилює жінок, що народили, — живіт. І нічого дивного, адже м’язи розтягнуті, жировий прошарок збільшений. Причому дієтою отут справу не поправиш, адже вона допоможе тільки знизити вагу, але живіт не забере. Вихід — вправи після пологів для пророблення м’язів преса. Головне, не панікуйте, глянувши в дзеркало після пологів — скоро все зміниться, адже протягом декількох тижнів після пологів м’язи черевної стінки навіть без зусиль із вашої сторони скорочуються самі по собі. Журнал Наш портал нагадує вам, що робити вправи відразу після пологів не можна. Почекайте хоча б два місяці, і після закінчення цього терміну починайте займатися талією й животом. А поки проходить час, ви можете надягати на кілька годин у день бандаж. Знайте, що вам потрібно буде тренувати кожний з відділів черевного преса. Для тренування нижнього відділу потрібно виконувати різноманітні рухи ногами, при цьому тулуб повинен бути нерухливим. А от робота тулуба при нерухливих ногах, навпаки, тренує верхній відділ. Головне, при вправах — тримати прес напруженим, стежити за подихом. При видиху живіт потрібно втягувати, при вдиху — розслаблювати й надувати. Подих таким способом допомагає саме скидати жир, тому при кожному вдиху й видиху намагайтеся максимально розслаблювати й напружувати живіт. Цю вправу можна робити не тільки вдома, але й скрізь, де завгодно. Робіть його стільки разів, скільки воно вам дається.
Як забрати живіт після пологів
Отже, жіночий журнал Наш портал розповість вам, як забрати живіт після пологів за допомогою фізичних вправ. Не забувайте, що їх можна починати робити не раніше, чим через кілька місяців після народження маляти. Існує безліч вправ для преса. От деякі з них: - ляжте на спину, зігніть коліна, зробіть видих, на видиху піднімайте голову й груди. Стежте за тим, щоб саме на груди доводилося основне навантаження, а не на голову. Проробіть таку вправу у два підходи, по десять разів у кожному. - ляжте на спину, зігніть коліна, на видиху тягніться правим ліктем до лівого коліна, при наступнім піднятті — лівим ліктем до правого коліна. Проробіть вправу у два підходи по п’ятнадцять разів у кожному. - ляжте на спину, руки покладіть на підлогу за голову. Підніміть ноги на тридцять градусів, тримаєте їх у піднятім положенні стільки, скільки зможете, потім повільно опускайте їх. Проробіть таку вправу у два підходи, по десять разів у кожному. - ляжте на спину, руки покладіть на підлогу за головою. Проробляйте попередню вправу, але тільки ногами намагайтеся виписувати букви або які-небудь фігури. - ляжте на спину, руки покладіть на підлогу за голову, паралельно тулубу. Повільно, не кваплячись, повністю піднімайтеся, нахиляйтеся вперед, потім так само повільно й поступово опускайтеся. Зробіть таку вправу у два підходи по десять разів. - сядьте в позу «по-турецьки». Руки підніміть за голову й зчепіть на потилиці. Корпусом повертайтеся вліво й вправо. Це відмінна вправа для формування талії. Проробіть її у два підходи по п’ятнадцять разів. Наш портал радить вам також зайнятися бігцем або їздою на велосипеді — це теж дуже корисне заняття для вашої фігури. Не забувайте й про старе перевірене, але не менш ефективний засіб — залізний обруч. Можете записатися на танці, наприклад, дуже гарна фігура стає від регулярних занять танцем живота. Наш портал дає всім жінкам, які задаються питанням про те, як забрати живіт після пологів, найголовнішу рекомендацію: вправи, вправи, і ще раз вправи!
Окружний адмінсуд Києва вирішив прибрати зі списку люстрованих Миколу Чинчина, який у часи Майдану керував Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ.