Найбільш важливим питанням перед покупкою опалювального встаткування можна назвати вибір найбільш підходящого палива.
Сьогодні практично всі магазини побутової техніки продають опалювальні системи й супутнє газове встаткування.
Щоб придбати таке газове устаткування й не витратити дарма гроші, перед покупкою вам необхідно відповісти на кілька питань.
Найбільш важливим питанням перед покупкою опалювального встаткування можна назвати вибір найбільш підходящого палива.
Потім слід прорахувати, яка потужність опалювальної системи вам необхідна. Це залежить від середньорічної температури Вашого регіону, утеплення зовнішніх стін, матеріалу з якого виготовлений будинок.
Опалювати приміщення можна будь-яким матеріалом. Хто те має можливість опалювати будинок за допомогою твердого палива (вугілля або дрова), інші проводять на свою ділянку газ і ефективно обігріваються їм, третіх цілком улаштовує солярка, а четверті мають тільки електрику. Але, у кожному разі, прямо грітися ними неможливо, для найбільш ефективного перетворення енергії палива в тепло вам знадобиться казан. В асортиментах фірмтвиробників можна знайти різні типи казанів: газовий, електричний а також рідинно- або твердопаливний казан.
Найбільше поширений та дешевий вид палива для опалення житлових і виробничих приміщень – природний газ. Більшість будинків опалюють саме ім. Для роботи системи опалення на газі, необхідно газове встаткування, сам казан, магістраль для передачі теплоносія, трубопровідна арматури, фіттінги, засувки, перехідники й ще багато різних комплектуючих.
ПОРАДА ФАХІВЦЯ
При доборі газового опалювального встаткування й для заміського будинку необхідно врахувати кілька параметрів: тепловтрати будинку; кількість тепла, необхідне для готування гарячої води; кількість тепла, необхідне для підігріву приточного повітря ( при наявності примусової вентиляції). Сума цих величин дозволяє приблизно визначити потужність казана. Слід передбачити резерв у розмірі не менш 10–15% необхідної теплової потужності. Істотне перевищення необхідної теплової потужності, не так необразливо, як думають багато. Воно приводить до вкрай негативних наслідків: подорожчанню всієї системи опалення; менш ефективній роботі котлової системи; утвору конденсату в димоходах; збоям і більш швидкому зношуванню елементів системи автоматики.
Усі сучасні побутові казани й супутнє газове встаткування можуть працювати як на природному газі, так і на зрідженому. Усі казани розділяються на настінні й підлогові казани. Сучасні настінні газові казани(термоблоки), у свою чергу, підрозділяються на водогрійні термоблоки й конденсатні модулі. Останні відрізняються більш високим коефіцієнтом використання енергії, і тому більш економічні. Теплова потужність звичайних настінних газових казанів перебуває в межах від 8 до 32 кВт, конденсатних – від 4 до 60 кВт. Одним з основних переваг настінних термоблоків є їхня компактність, часто їх монтують у приміщенні кухні як один з елементів начіпних меблів.
Підлогові казани бувають сталеві й чавунні. Діапазон потужностей, як правило, від 15 до 150 кВт. Для установки таких казанів потрібне окреме приміщення. Одним з гідностей чавунних казанів є більша антикорозійна стійкість і можливість замовлення казана в розібраному виді, що дозволяє доставляти його через вузькі дверні прорізи в котельню. Усі сучасні газові казани відрізняються високим рівнем автоматизації: погодозалежні програмувальні режими роботи; комплекс заходів безпеки по газу; комплекс заходів щодо запобігання виводу казана з ладу й т.п.
Усе це газове встаткування Ви можете придбати самостійно, однак якщо ви не є фахівцем у цій сфері, краще довіртеся професіоналам. І в жодному разі на заощаджуйте на газовім устаткуванні, що здобувається. Неякісні комплектуючі можуть звести нанівець усю красу вашого ремонту, а в окремих випадках і нести погрозу Вашого життя й вашому майну. Наше підприємство є постачальником газового встаткування відомих італійських виробників. Ми гарантуємо його якість і довговічність.
Окружний адмінсуд Києва вирішив прибрати зі списку люстрованих Миколу Чинчина, який у часи Майдану керував Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ.