На стінах і стелях приміщень, де переробляють молоко, на молочних фермах поселяються цвілеві грибки, переважно дикі види цвілі. При цьому може відбутися забруднення ними молока й молочних продуктів, масла й сирів. При виробництві сирів цвілеві грибки служать для одержання типових якостей камамбера, бри, рокфору й інших сирів зі цвіллю.
Цвілеві грибки виду монілії можуть привести до псування масла за рахунок розщеплення жирів. Monilia nigca викликає появу на кірці эмментальских сирів чорних плям. Geotrichum candidum (біла молочна цвіль) зустрічається часто в молоці й розвивається в поквашенім молоці й у сирах. Червоні плями на кірці сиру (рак кірки) з'являються під дією Geotrichum aurantiacum. Деякі грибки роду Penicillium у молочнім господарстві є шкідливими, інші — корисними. Penicillium commune (підвальна, або смердюча цвіль) може привести до псування масла й сирів. Із двох цвілей камамбера — Penicillium camemberti (блакитна культурна цвіль) і Penicillium candidum — у цей час переважно використовується біла цвіль (Penicillium candidum) для готування камамбера. Penicillium roqueforti за допомогою протеолізу й ліполіза приводить до появи в сирі бажаного смаку рокфору. Типовий сир рокфор приготовляется тільки з овечого молока. Для сиру з типовою цвіллю, приготовленого з коров'ячого молока, і італійського сиру горгонзола також застосовується цей вид цвілевого грибка або подібні види.
Окружний адмінсуд Києва вирішив прибрати зі списку люстрованих Миколу Чинчина, який у часи Майдану керував Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ.