Частота поливу визначається станом рослини і зовнішніми умовами (тепло, вологість грунту і повітря, інтенсивність освітлення і так далі). Земля в горщиках винна, як правило, знаходитися в помірно вологому стані. Не можна допускати різких переходів від недоліку вологи до її надлишку. Це означає, що полив має бути регулярним і рівномірним.
Потреба рослин у воді визначається їх специфічними особливостями: будовою надземних органів, потужністю кореневої системи і так далі Наприклад, рослини з соковитим, м'ясистим листям (такі як агава, алое і тому подібне) менше потребують води, чим рослини з крупним листям, яке іноді потрібно поливати двічі в день. Для цибулинних рослин шкідливий надлишок вологи. Краще всього поливати їх, направляючи струмінь води не на цибулину, а ближче до стінок горщика, або поливати з піддону. Є рослини, які дуже чутливі до недоліку волога, така, як араукарія. Коли її гілочки починають звішуватися, то ніяке поливання вже не допоможе. Взимку, в період спокою зростання рослин сповільнюється або припиняється, в цей час рослини менше потребують води і поливають їх набагато рідше, іноді до 2-3 разів на місяць. Навпаки, навесні і літом, коли у рослини період зростання і цвітіння полив потрібний частіше, іноді до 2-3 в тиждень. При незначному пересушуванні молоді втечі, бутони і квітки можуть постраждати. Більше або менше поливати рослини, залежить від багатьох чинників. Звичайно, найпоширеніший метод поливу - з лійки, це, напевно, найпоширеніший простій і доступний спосіб. Деякі рослини, що вимагають сильно зволоженого грунту (наприклад, циперус) можна замість поливу помістити в піддон з водою, так, щоб вода доходила до рівня землі. Якщо піддон буде достатньо широким, то постійне випаровування води з нього створить вологішу атмосферу. Якщо піддон використовується не тільки для поливу, але і для зволоження повітря і рослина стоїть на нім постійно, то можна використовувати як піддон котячі горщики. Вони буваю різних квітів, і мають грати, на які можна поставити рослину так, щоб коріння не опинилося у воді. У кришку від пляшки можна вставити і гнучку трубочку Якщо говорити про посуд, з якого Ви поливаєте квіти, нам хотілося б відмітити, що лійка, навіть найменша в деяких випадках незручна. Наприклад, коли треба полити фіалку, яка не любить попадання води на листя, а попаданню струменя на землю заважає крихке листя. uasol для цих випадків робить свій засіб для поливу. Для цього, береться звичайна пластикова пляшка з під лимонаду, і в кришечці розжареним цвяхом, робиться невеликий отвір. У нього вставляється порожній стрижень від використаної ручки гелю. Така пляшка особливо зручна для кактусів.
Окружний адмінсуд Києва вирішив прибрати зі списку люстрованих Миколу Чинчина, який у часи Майдану керував Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ.