Молоко налити в каструлю, довести до кипіння, періодично помішуючи, дати закипіти і зняти з вогню. Остудити молоко до температури ~30°С (молоко має бути теплим, але не гарячим). У окремій мисці або з'єднати 3 столові ложки йогурту з 5 столовими ложками теплого молока і добре перемішати.
У тепле молоко влити суміш йогурту з молоком і добре розмішати.
У відповідно глибоку форму для запікання помістити декілька чистих, сухих порційних форм (можна використовувати маленькі баночки від дитячого харчування або дві 0,5 літрових скляних банки). Влити у форму теплу воду, щоб вода доходила приблизно до половини висоти форм (воду вливати акуратно, бризки не потрапляли в підготовлені форми). Розлити молочно-йогуртову суміш по формах. Затягнути форму харчовою плівкою і поставити в тепле місце на 4-5 годин (йогурт повинен знаходитися в стані спокою, форми бажано не трясти).
* Дуже зручно як "тепле місце" використовувати духовку. Духовку злегка нагрівати (щоб було тепло, не гаряче), потім нагріваючи відключити і поставити в духовку форму йогуртом.
Після закінчення ~4 годин перевірити йогурт. Якщо суміш загусла, але йогурт все ще недостатньо щільний, потрібно залишити ще на деякий час дійти (йогурт, бажано, не перетримати в теплі, інакше він перекисне). Готовий йогурт прибрати в холодильник. Можна приготування відкласти 3 столові ложки приготованого йогурту для наступної закваски. У готовий йогурт, за смаком, можна додати трохи цукру і свіжих (або розморожених) ягід або фруктів. По-бажанню, можна приготувати не солодкий йогурт, змішавши його зщіпкою солі, дрібно рубаним часником, і рубаною зеленню.
Окружний адмінсуд Києва вирішив прибрати зі списку люстрованих Миколу Чинчина, який у часи Майдану керував Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ.