uasol.com
Додати статтю | Реєстрація
Інтернет і сервіси
Авто і Мото
Бізнес і фінанси
    Автоматизація бізнесу
    Бізнес в інтернеті
    Банки і кредити
    Бухгалтерія
    Договори
    Маркетінг
    Нерухомість
    Охорона праці
    Підприємництво
    Посадові інструкції, контракти
    Про рекламу
    Різне
    Статутні документи
    Страхові послуги
    Управління
    Форекс
Будівництво та ремонт
Будинок, сім'я
Все про меблі
Дієти, ваша фігура
Діти і батьки
Закон і Право
Захоплення і хобі
Зв'язок
Комп'ютери
Краса, мода, імідж
Кулінария
Культура та мистецтво
Лекції, посібники
Люди, суспільство
Медицина і здоров'я
Наука і освіта
Політика
Промисловість
Реферати
Робота, працевлаштування
Спорт
Товари і послуги
Туризм і подорожі
Чоловік + Жінка
  Морські свинки. Утримання і догляд.  
  Створення рінгтонов 
  Ліки для лікування кандидозу (молочниці)  
  ПЕРШІ ОЗНАКИ ВАГІТНОСТІ 
  Материк Євразія 
  ОРХІДЕЯ В БУДИНКУ - ДОГЛЯД 
  Черепахи: утримання та догляд 
  ПОВНА ТАБЛИЦЯ КАЛОРІЙНОСТІ ПРОДУКТІВ  
  Що це таке вегето-судинна дистонія? 
  Як скласти бізнес-план 
Каталог україномовних статей - uasol.com
 укр
 eng
 рус
ШУКАТИ!
Запам'ятати сторінку | Зробити стартовою | Поділитися з товарищем
Рекомендації по придбанню нерухомості.
Рекомендації по придбанню нерухомості.
Отже, на сімейній раді вирішено: квартиру купувати! Врешті-решт, ради тещі або, що ще приємніше, свекрусі можна буде отримувати по телефону, а діти разом з музикою, і перестрілкою героїв комп'ютерних ігор будуть ізольовані в окремій кімнаті!


Але як до цього підступитися, з чого почати придбання нерухомості ? Перш за все, вирішите самі для себе - що ви хочете... Прочитати сотні оголошень, досконально вивчити мало не всі квартири пропоновані до продажу, дзвонити і чути, що «ця квартира продана, але у нас є краща, правда, дорожче...», або довіритися досвіду професіоналів, у яких за плечима сотні операцій з продажу квартир .
   
   При самостійному пошуку необхідно визначити авторитетні видання, при цьому треба бути готовим до того, що в переважній більшості випадків вам відповідять не власники квартир , а співробітники агентств.
   
   Побоюйтеся «надвигідних» варіантів - їх достатньо на ринку нерухомості ! Секрет полягає, як правило, в приховуваних пороках квартир, пропонованих до продажу: страшний стан, погане сусідство, протікаючий дах, перебої з водою, що особливо істотно .
   
   Недосвідченому покупцеві нелегко знайти правильне співвідношення ціна-якість для конкретного випадку. Критично відноситеся до пропозицій знайомих і родичів купити квартиру у них на вигідних умовах - навряд чи вони горять бажанням подарувати вам декілька тисяч баксів... І ще: слухаючи розповіді про ті або інші продажі квартир , майте на увазі, що багато нюансів цих операцій вам не відомо.
   
   Часто нелегко без допомоги досвідченого ріелтора ухвалити рішення, що вважати за краще - квартиру в новому будинку, а часто це стіни, що не виштукатурюють, відсутність сантехніки і навіть батарей опалювання, невизначені терміни заселення, або квартиру на вторинному ринку нерухомості Донецька, а тут є вірогідність зіткнутися із забитими системами водопостачання і каналізації, аварійною електропроводкою, зруйнованими під'їздами і аварійними балконами.
   
   Ризики по операції розділяють клієнт і агентство нерухомості, тому у всіх документах повинно бути прописано саме агентство (назва, реквізити, необхідні підписи, друк), вказаний виконавець (агент). Річ у тому, що компанія навряд чи піде на відкрите шахрайство і фальсифікацію - це загрожує втратою репутації. Пункти про ризики рекомендується внести до договору або в додаток до нього.
   
   Не реагуйте на повідомлення агента, що у вас з'явився конкурент - інший покупець, який згоден на вищу ціну. Як правило, це блеф і вас хочуть «розвести на гроші».
   
   Купуючи квартири , треба добре представляти особливості нашого міста: транспорт, екологію, віддаленість районів, криміногенну обстановку. Все це враховуйте при огляді нерухомості і ухвалюйте рішення спокійно і зважено.
   
   Знайомство з квартирою починайте з огляду околиць і соціальної обстановки в мікрорайоні. Чи влаштовує вас ця публіка? Визначите час шляху від зупинки транспорту до під'їзду. І, звичайно, двір, під'їзд, собаки, сміттєві ящики. Все це потрібно для зведення і обговорення на сімейній раді, а також для навіювання продавцеві простої думки: ціна квартири завищена!
   
   Так само уважно оглянете квартиру і пред'явите відповідний список претензій. Вивчите все: сантехніка, підлоги, стелі, розташування кімнат, як вмістяться ваші меблі... Спробуйте оцінити вартість ремонту і підсумовуйте її з ціною покупки квартири - це і буде повна вартість. І можливо краще купити квартиру в новому будинку?
   
   При першій же розмові з господарями необхідно уточнити, хто прописаний, чи є діти, тимчасово відсутні (армія і тому подібне). Потім ці відомості добре б спробувати перевірити в Жеку. За великим рахунком все це - обов'язки ріелтора, але досвід з продажу квартир свідчить, що покупець для свого ж блага повинен цю роботу продублювати.
   
   Складіть договір, в якому враховуються всі нюанси, вам допоможуть в агентстві. Постарайтеся показати його незалежному фахівцеві, напевно він щось порадить додати і змінити.
   
   Якщо продавець здійснює операцію по довіреністі, упевніться, що такий нотаріус існує, оформляє довіреність на продаж квартир ; добре б звірити печатки.
   
   Фактично початком процесу покупки ( продажі ) квартири є внесення застави (завдатку) або авансу. Треба розрізняти ці поняття. Застава платиться агентству і належить вам, відповідно до умов, вказаних в договорі. У спірній ситуації суд напевно буде на вашому боці. Аванс є складовою частиною оплати і вам вже не належить; агентство і продавець можуть розглядати його як оплату їх послуг і витрат.
   
   Договір містить строгу черговість розрахунків . Виділяються дві стадії: реєстрація в установі державної реєстрації і реєстрація переходу права власності на квартиру. Оплату проводити раніше, принаймні, першого (а ще краще і другого) етапу не рекомендується. Всі оплати і передачі грошей упевняються, відповідальним за це є агентство.
   
   Як показує досвід покупки нерухомості , одним з визначальних моментів, є отримання документів, підтверджуючих згоду:
   
   всіх прописаних
   на виписку з квартири
   дружина (подружжя) господині(господаря) на продаж, якщо квартира була придбана у момент браку
   батьків (опікунів) на виписку дітей.

   
   Враховуючи відому нестабільність всіх аспектів нашого життя, у тому числі і національної валюти, рекомендується вказати доларовий еквівалент вартості квартири.
   
   Договір і всі можливі розписки, угоди і тому подібне краще завіряти нотаріально - навіть в тих випадках, коли формально це і не обов'язково.
   
   Не забудьте внести до договору моменти, пов'язані з можливістю виявлення прихованої заборгованості. Як що ви забудете про це - платитимете як власник квартири і телефону.
   
   Постарайтеся, якщо це можливо, не втрачати із виду попереднього власника квартири. За десять років, протягом яких операція може бути визнана нікчемною, трапляється всяке... До речі, колишній власник так само, як і ви, зацікавлений, щоб продаж залишався легітимним.
   

Автор: uasol | Відгуки: 0 | Перегляди: 6269 | 31/03/2010 Бізнес і фінанси - Нерухомість

Ссылка на статью:


Коментарій

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус  |  eng 
02.12.2022 14:25

Влада пояснила, чому забороняють УПЦ МП: небезпечна для здоров’я і життя

Центр стратегічних комунікацій при Мінінформполітики "Справді" пояснив, чому в Україні вирішили заборонити діяльність УПЦ Московського патріархату. Джерело: Справді у Telegram Дослівно "Справді": "Чому Зеленський заборонив діяльність УПЦ МП.
02.12.2022 14:24

РНБО ввела санкції проти очільника Лаври Павла, Новинського та інших церковників УПЦ МП

Рада національної безпеки та оборони ввела санкції проти священнослужителів УПЦ МП, зокрема намісника Києво-Печерської Лаври Павла (Лебедя) та екснардепа Вадима Новинського.
02.12.2022 14:11

Єврокомісія представила пропозиції щодо криміналізації порушення санкцій ЄС проти РФ

Європейська комісія висунула пропозицію щодо гармонізації кримінальних злочинів та покарань за порушення обмежувальних заходів ЄС. Про це, як пише "Європейська правда", йдеться у повідомленні Єврокомісії.
02.12.2022 13:44

На Харківщині знайшли схованку зі списками поліцаїв та доноси колаборантів під час окупації

Працівники ДБР у взаємодії з Харківською обласною прокуратурою виявили у Куп'янському районі схованку з важливими документами, які окупанти не встигли знищити під час відступу. Джерело: пресслужби ДБР, Харківської облпрокуратури Дослівно: "Вилучені правоохоронцями документи є підґрунтям для відкриття кримінальних проваджень за фактами держзради та колабораційної діяльності".
02.12.2022 13:36

Росіяни вивезли в море 12 "калібрів" – Кім

Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім повідомив, що російські окупанти вивели у море кораблі із 12 ракетами "Калібр".
02.12.2022 12:59

Закривавлені пакунки і очі тварин: в МЗС заявили про нові акти залякування українських дипмісій

МЗС України повідомило про продовження цілеспрямованої кампанії терору та залякування українських дипустанов за кордоном. Про це йдеться у заяві речника МЗС України Олега Ніколенка, повідомляє "Європейська правда".
02.12.2022 12:40

У МАГАТЕ сподіваються домовитися про зону безпеки навколо ЗАЕС до кінця року

Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) сподівається досягти угоди з РФ і Україною про створення зони безпеки на Запорізькій атомній електростанції до кінця цього року
02.12.2022 12:03

Кремль на умови Байдена для переговорів відповів, що з України росіяни не підуть

Кремль не готовий прийняти умови для переговорів зі Вашингтоном, які 1 грудня озвучив президент США Джо Байден, - а саме Росія не планує забрати свої війська з території України. Джерело: російське пропагандистське видання "РИА Новости", Telegram-канал "Вы слушали маяк", який публікує аудіокоментар Пєскова Пряма мова Пєскова: "Ви частково процитували заяву Джо Байдена.
Усі новини