В порівнянні з іншими лузнимі більярдними іграми у "Гольфу", мабуть, більше всього різновидів.
У нього грають зазвичай на столах для снукера з використанням снукерних куль. Популярність даної гри в Америці, особливо на регіональному рівні, пояснюється тим, що її основні правила і принципи ведення рахунку запозичені з широко відомого спортивного гольфу.
Кількість гравців. Будь-яке число.
Використовувані кулі. Поодинці занумерованій прицільній кулі для кожного учасника плюс биток.
Розстановка куль. Прицільна куля що грає ставиться на задню відмітку.
Мета гри. Правильно забити свою прицільну кулю в кожну з шести луз в порядку зростання номерів, витративши при цьому меншу кількість ударів (окулярів), чим суперник (суперники).
Ведення рахунку. Кожен проведений удар спричиняє за собою збільшення рахунку що грає на одне очко. Крім того, за кожне порушення (фол) приплюсовується додатково три очки.
Початкова стадія гри. На початку гри прицільна куля ставиться на задню відмітку, а биток на центральну. При виконанні початкового удару гравець зобов'язаний довести прицільну кулю до заднього борту. Інакше оголошується фол і кулі повертають на вихідні позиції. Так продовжується до тих пір, поки вказана вимога не буде виконана.
Після правильного виконання початкового удару перший учасник продовжує свою серію (суперники в гру не вступають). Його завдання - правильно забити свою прицільну кулю в лузі 1, витративши на це якомога менше ударів. Поточний рахунок першого учасника після першої серії ударів по лузі 1 з урахуванням досконалих при цьому порушень фіксується в протоколі.
Потім в гру вступає другий учасник. Він починає свою серію ударів по лузі 1 з тієї ж вихідної позиції, що і перший, з урахуванням вказаної вище вимоги до початкового удару. Так продовжується до тих пір, поки останній з учасників не покладе свою прицільну кулю в лузу 1, причому після його останнього удару биток залишається на місці.
Продовження гри. Після того, як кожен з учасників забив свою прицільну кулю в лузу 1, в гру знов вступає перший учасник. Його прицільну кулю виставляють на задню відмітку, а биток залишають на тому ж місці, на якому він зупинився після останнього удару останнього учасника по лузі. Слід зазначити, що, приступаючи до виконання своєї серії ударів по лузі (а також по всіх лузах, що залишилися), гравець не зобов'язаний доводити прицільну кулю до заднього борту.
Що стосується битка, то аж до закінчення гри його залишають на тому місці, на якому він зупинився після завершення удару (випадки вискакування за борт і падіння битка в лузу розглянуті нижче). Після того, як перший учасник правильно заб'є свою прицільну кулю в лузу 2, в гру вступає другий учасник. Так продовжується до тих пір, поки кожен з учасників по черзі не заб'є свою прицільну кулю по порядку у всі шість луз.
Правила гри: Падіння прицільної кулі в яку-небудь нечергову лузу спричиняє за собою фол. При виконанні будь-якого удару необхідно, щоб після зіткнення битка з прицільною кулею або (1) хоч би один з них дійшов до борту, або (2) прицільна куля впала в чергову лузу. Інакше оголошується фол. Якщо при виконанні одного удару здійснено декілька порушень, до поточного рахунку порушника приплюсовується три очки і не більш. Якщо при виконанні удару з руки із-за передньої лінії (наприклад, після падіння битка в лузу) прицільна куля опиняється в будинку, то гравець має право або (1) виставити прицільну кулю на задню відмітку і грати по ньому з будинку, або (2) розмістити биток на передній відмітці і звідти провести удар по розташованій в будинку прицільній кулі. Вискакування за борт прицільної кулі спричиняє за собою фол.
Неправильно забита прицільна куля. Виставляється на задню відмітку, до поточного рахунку порушника додаються три очки.
Прицільна куля, що вискочила. Виставляється на задню відмітку, до поточного рахунку порушника додається три очки.
Вискакування за борт або падіння в лузу битка. Гравець продовжує гру з руки із-за передньої лінії.
Штрафи за порушення. До поточного рахунку порушника додаються три очки за кожен фол.
Окружний адмінсуд Києва вирішив прибрати зі списку люстрованих Миколу Чинчина, який у часи Майдану керував Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ.