У статті перераховані найбільш часті причини, які так чи інакше приводять до виникнення несправності в системах відеоспостереження.
Отже, перш ніж почати описувати дані причини, необхідно сказати, що значну роль тут грають не якість самого устаткування, окремих що його комплектують, а зовнішні чинники, які можуть бути самими різними. Облік особливостей місця, де планується застосовувати системи відеоспостереження, дозволить попередити виникнення негативних наслідків.
Радіоперешкоди
Однією з найбільш частих причин виходу з ладу систем відеоспостереження можна назвати радіоперешкоди. Проте тут слід зробити невелику поправку - негативний ефект на роботу систем відеоспостереження виникає, якщо це перешкоди високих частот і за умови, що на достатньо близькій відстані проходить лінія передачі відеосигналу. Імпульсні перешкоди
Із-за наявності комутаційних імпульсних перешкод устаткування систем відеоспостереження також може вийти з ладу. За дані види перешкод прийнято вважати процеси переходу електричного струму в різні стани (наприклад, процес включення і відключення побутових електроприладів).
Імпульсні перешкоди можуть виникнути, якщо поблизу від місця, де планується експлуатувати системи відеоспостереження, проходять лінії метро, електрифікованих міського транспорту або залізниць. Зазвичай вони виявляються у вигляді одиночних імпульсів, амплітуда коливання яких знаходиться в межах декількох вольт. Найбільша загроза створюється перешкодами, амплітуда коливання яких розташовується в діапазоні 1-10 кв, що зазвичай не вище 0,1% від всієї кількості імпульсних перешкод.
Різкі падіння напруги
Причиною виходу з ладу систем відеоспостереження можуть бути перенапруження або різкі падіння напруги в мережі живлення. Передумовами до виникнення подібних ситуацій зазвичай виступають низька якість електричних мереж, а також відсутність знань у споживачів відносно правильної витрати і споживання електроенергії.
Саме передбачивши дані чинники і зробивши відповідні заходи, можна добитися зниження риски виникнення проблем в роботі систем відеоспостереження, а, відповідно, і стабільного забезпечення безпеки об'єкту.
Окружний адмінсуд Києва вирішив прибрати зі списку люстрованих Миколу Чинчина, який у часи Майдану керував Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ.