АГАР-АГАР є жовтувато-білим порошком або пластинками. містить близько 1,5-4 % мінеральних солей, 10-20 % води і 70-80 % полісахаридів, у складі яких виявлені d- і l-галактозы, 3,6-ангидрогалактози, пентози, d-глюкороновая і піровиноградна кислоти. з агару екстрагировани агароза і амілопектин.
МЕНЮ НА 2 МІСЯЦІ втрата ваги від 5 до 20 кг дивлячись яка початкова вага і чи займалися ви спортом під час дієти.
СНІДАНОК
1 варіант
геркулес 50 гр крупу в ідеалі каша на воді,но можна додати 50 гр нежирного молока +2кураги +2 чорносливу .
2 варіант
150 гр знежиреного сиру змішати з 100 гр кефіру 1%+порезать пів ананаса або яблука на дрібні шматочки і все змішати.
ОБІД
1 варіант.
салат
1 помідор 1 огірок, можна 1 болгарський перець, 1 ч.л. кріп петрушка і зелений лук більше з лимонним соком на заправку +1 чайну ложку оливкового масла
150 філе будь-якої не жирної риби на пару якщо немає пароварки просто поклади рибку на сковорідку і додайте краплю води і хай це все гаситися під кришкою.
2 варіант
100 грам варених грудоньок з салатом або з квашеною капустою.
3 варіант
50 грама горіхів в ідеалі (волоські, мигдальні) і салат як в обід з помідора огірка кропу і петрушки.
ПЕРЕКУШУВАННЯ яблуко або апельсин або желе на вибір ЖЕЛЕ можна використовувати будь-який чай або компот з фруктами у гарячу рідину додаємо порошок агару 1 грам, добре розмішуємо і ставимо на газ на 30 -60 сік, даємо остигнути до кімнатної температури, він вже застиглий, і прибираємо в холодильник за годину желе готово.
ВЕЧЕРЯ за 3-4аса до сну
кефір +яблоко.
І НАЙВАЖЛИВІШЕ!!!!!
перед кожною їдою за 30 хвилин приймати 1 гр. агар агару розведеному в зеленому чаї температури 80 градусів, потім остигне до 50 і пити, тому як в 35 градусів почне желатіроватся. Приймати не більше 4 грам в день оскільки він має м'яку послаблюючу дію.
Для тих хто не знає що таке агар-агар почитайте..
ВЛАСТИВОСТІ
є жовтувато-білим порошком або пластинками. містить близько 1,5-4 % мінеральних солей, 10-20 % води і 70-80 % полісахаридів, у складі яких виявлені d- і l-галактозы, 3,6-ангидрогалактози, пентози, d-глюкороновая і піровиноградна кислоти. з агару екстрагировани агароза і амілопектин.
агар-агар не розчинимо в холодній воді. він повністю розчиняється тільки при температурах від 95 до 100 градусів. гарячий розчин є прозорим і обмежено в'язким. при охолоджуванні до температур 35-40 градусів він стає чистим і міцним гелем, який є термообратімим. при нагріванні до 85-95 градусів він знову стає рідким розчином, що знову перетворюється на гель при 35-40 градусах.
Використання агар-агару.
у медицині - оскільки агар-агар погано перетравлюється, його (у вищому дозуванні чим в харчовій промисловості) використовують як м'яке ПРОНОСНЕ. Учені ІНДОНЕЗІЇ повідомили про позитивну дію агар-агар при цукровому діабеті, захворюваннях серця і ОЖИРІННІ (пастка для жиру),отбіваєт апетит із за своєї властивості, в шлунку розбухає і не засвоюється.
у кондитерській промисловості при виробництві мармеладу, желе, пташиного натурального молока, і при отриманні м'ясних і рибних холодців, при виготовленні морозива, де він запобігає утворенню кристалів льоду, а також при освітленні соків.Агар-агар нерастворім в холодній воді. Він повністю розчиняється тільки при температурах від вище 90 градусів. Гарячий розчин є прозорим і обмежено в'язким. При охолоджуванні до температур 35-40 градусів він стає чистим і міцним гелем, який є термообратімим (тобто можна знову нагрівати і при охолоджуванні він захолоне). При нагріванні кислотних розчинів агар-агару при високих температурах може здійснюватися гідролітичне розщеплювання. Тому рекомендується додавати кислоту/кислоти (фруктові соки, наприклад) після розчинення агар-агару при температурах до 60 градусів. За іншою інформацією, агар-агар можна розчинити в рідині, нагрітій до 50 градусів С. Пока не перевіряла.
Технологія приготування:
Порошок агар-агар розчиняють в якій-небудь рідині, наприклад у воді, фруктовому соку, бульйоні, дають набубнявіти. Зразкове співвідношення 1 ч.л. на стакан рідини.
Потім доводять рідину до кипіння, постійно помішуючи, до повного розчинення порошку. Потім кладуть бажані добавки і на закінчення остуджують блюдо при кімнатній температурі або в холодильнику. Потрапивши в шлунок, агар розбухає, створюючи відчуття насичення, і утворює свого роду гель, який «зв'язує» жири і цукор. Будучи низькокалорійним продуктом - один грам містить всього 3 калорії - агар скорочує щоденне споживання їжі на 300 калорій. Рекомендується додавати в їжу 2-4 грами агару в день. Але цей продукт абсолютно нешкідливий в будь-яких кількостях. При великому дозуванні він може надати послаблюючу дію.
Японці використовують агар як еквівалент нашого желатину, але на відміну від останнього агар абсолютно антібактеріален. Тому блюда, в яких він присутній, можуть зберігатися набагато довше. У агару немає ні смаку, ні запаху, і він не утворює грудок.
Центр стратегічних комунікацій при Мінінформполітики "Справді" пояснив, чому в Україні вирішили заборонити діяльність УПЦ Московського патріархату.
Джерело: Справді у Telegram
Дослівно "Справді": "Чому Зеленський заборонив діяльність УПЦ МП.
Рада національної безпеки та оборони ввела санкції проти священнослужителів УПЦ МП, зокрема намісника Києво-Печерської Лаври Павла (Лебедя) та екснардепа Вадима Новинського.
Європейська комісія висунула пропозицію щодо гармонізації кримінальних злочинів та покарань за порушення обмежувальних заходів ЄС.
Про це, як пише "Європейська правда", йдеться у повідомленні Єврокомісії.
Працівники ДБР у взаємодії з Харківською обласною прокуратурою виявили у Куп'янському районі схованку з важливими документами, які окупанти не встигли знищити під час відступу.
Джерело: пресслужби ДБР, Харківської облпрокуратури
Дослівно: "Вилучені правоохоронцями документи є підґрунтям для відкриття кримінальних проваджень за фактами держзради та колабораційної діяльності".
МЗС України повідомило про продовження цілеспрямованої кампанії терору та залякування українських дипустанов за кордоном.
Про це йдеться у заяві речника МЗС України Олега Ніколенка, повідомляє "Європейська правда".
Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) сподівається досягти угоди з РФ і Україною про створення зони безпеки на Запорізькій атомній електростанції до кінця цього року
Кремль не готовий прийняти умови для переговорів зі Вашингтоном, які 1 грудня озвучив президент США Джо Байден, - а саме Росія не планує забрати свої війська з території України.
Джерело: російське пропагандистське видання "РИА Новости", Telegram-канал "Вы слушали маяк", який публікує аудіокоментар Пєскова
Пряма мова Пєскова: "Ви частково процитували заяву Джо Байдена.