Категорично заперечуючи низькокалорійний дієти, Монтіньяк пропагує власний метод позбавлення від зайвої ваги, що дозволяє не відмовлятися від смачних продуктів і не рахувати їх калорійність. Метод має дві фази:
Живлення по Монтіньяку, як і будь-яка інша система живлення, - це, перш за все, зміна відношення до їжі.
Категорично заперечуючи низькокалорійний дієти, Монтіньяк пропагує власний метод позбавлення від зайвої ваги, що дозволяє не відмовлятися від смачних продуктів і не рахувати їх калорійність. Метод має дві фази:
перша фаза - втрата ваги; друга фаза - стабілізація ваги.
Перша фаза припускає повну відмову від ряду продуктів і дотримання обов'язкового багаторазового живлення з певним набором продуктів для кожної їди.
Отже: Сніданок обов'язково має бути щільним, містити білки і вуглеводи з деякою кількістю харчових волокон (клітковина).
Як варіанти можна запропонувати: 1. Хліб з муки грубого помелу із знежиреним сиром або йогуртом. Категорично заборонений цукор і масло з маргарином. 2. Вівсяні пластівці (можна мюслі без цукру і меду, рису і кукурудзи) залити водою, знежиреними молочними продуктами. Можна додати варення або джем без цукру.
Другий сніданок не повинен містити вуглеводів. Можна є сир, сир, шинку. Найідеальніше - це пара зварених некруто яєць або яєчня-яєчня.
Обід також не повинен містити "поганих" (за визначенням Монтіньяка) вуглеводів.
Виділяються також "хороші" і "погані" вуглеводи. Таке ділення вуглеводів визначається велічиной так званого "глікемічеського індексу", тобто ступенем підвищення концентрації цукру в крові після його споживання. "Найгірший" продукт з цієї категорії - цукор (а також напої, десерти, цукерки на його основі): його глікемічеський індекс 100.
Наближається до цієї величини і індекс пива, смаженої картоплі, білого хліба і ін. До "хороших" вуглеводів відносяться ті, вживання яких трохи збільшує вміст глюкози в крові і, відповідно, екскрецію інсуліну (сирі злакові, необроблений рис, крупи - чечевиця, горох квасоля і ін.).
У обід їмо продукти, що складаються з білків і ліпідів (їжа не має при цьому бути жирною).
Як салатна закуска можна використовувати салат з сирих овочів (у жодному випадку в них не повинно бути картоплі, кукурудзи, моркви або буряка), а також будь-яку рибу, навіть в маслі, і яйця.
Основне блюдо - м'ясо, риба або птах, приготовані в грилі (у жодному випадку не вкачувати в муці або сухарях, а також не готувати з соусом, що містить цукор або вуглеводи).
На десерт - сирий без хліба і 100-125 грам йогурту або сиру. Можна приготувати солодкі десерти на замінниках: збиті яйця з молоком, збиті сливки або білки яєць.
У першій фазі з напоїв краще пити просту негазовану воду або зелений чай.
Вечеря має бути найлегшою їжею зі всієї їди протягом дня.
Вечеря може бути двох типів: 1. Білково-ліпідна вечеря: така вечеря має бути з великою кількістю клітковини. Краще почати з овочевого супу з рекомендованих овочів. Слід уникати м'яса і ковбасних виробів, краще замінити їх рибою, яйцями або рибою.Зразковий список продуктів для білково-ліпідної вечері: риба, птах, гриби, м'ясо, помідори, огірки, баклажани, сирий. 2. Білково-вуглеводна вечеря: складається в основному з вуглеводів. Така вечеря теж має бути з великою кількістю клітковини. Не повинен містити жирів.Зразковий список продуктів для білково-вуглеводної вечері: баклажани, помідори, зелений салат, цвітна капуста, квасоля, боби, горох, чечевиця, знежирений сир.
Перша фаза триває стільки, скільки Вам необхідно для того, щоб досягти ідеальної ваги, потім починається друга фаза - фаза підтримки ваги, тривалість якої - все життя, що залишилося.
Основні принципи другої фази:
• украй рідко Ви можете допускати поєднання "поганих" вуглеводів з жирами, але тоді супроводжуйте їжу клітковиною, наприклад салатом.
• Якщо Ви все-таки їсте "погані" вуглеводи, навіть епізодично, то не зловживайте ними.
• Відновите споживання бобових і цілісних продуктів.
• Продовжуйте є за сніданком хліб з муки грубого помелу. За обідом і вечерею хліб можна є тільки з сиром.
• Уникайте соусів або переконаєтеся, що в них немає муки.
• Замінюйте масло рослинним маргарином, особливо за сніданком. Пийте зняте молоко.
• Їжте більше риби, з тим щоб попередити серцево-судинні захворювання.
• Будьте обережні з десертами, що містять цукор. Їжте полуницю, малину і чорницю.
• Можете є шоколад, шербети, морозиво і збиті сливки, але не зловживайте ними.
• Виключите продукти, що містить муку, жири і цукор.
• Віддавайте перевагу мусси з фруктів і яєць або несолодкий крем.
• Не пийте алкоголь на голодний шлунок. Не пийте аперитиви. Перед обідом віддайте перевагу сухому вину або шампанську, але заздалегідь з'їжте салат зі свіжих овочів, сирий, шматочок ковбаси або крабову паличку.
• Під час їжі пийте воду або вино, але не більше півпляшок в день. Не пийте воду, якщо п'єте вино.
• Пийте воду між їдою (приблизно півтора літри в день). • Не пийте шипучі напої, колу і лимонад.
• Продовжуйте пити каву без кофеїну, або слабка кава, або чай.
• Відхилення від методики рівномірно розподіляйте на всю їду.
Центр стратегічних комунікацій при Мінінформполітики "Справді" пояснив, чому в Україні вирішили заборонити діяльність УПЦ Московського патріархату.
Джерело: Справді у Telegram
Дослівно "Справді": "Чому Зеленський заборонив діяльність УПЦ МП.
Рада національної безпеки та оборони ввела санкції проти священнослужителів УПЦ МП, зокрема намісника Києво-Печерської Лаври Павла (Лебедя) та екснардепа Вадима Новинського.
Європейська комісія висунула пропозицію щодо гармонізації кримінальних злочинів та покарань за порушення обмежувальних заходів ЄС.
Про це, як пише "Європейська правда", йдеться у повідомленні Єврокомісії.
Працівники ДБР у взаємодії з Харківською обласною прокуратурою виявили у Куп'янському районі схованку з важливими документами, які окупанти не встигли знищити під час відступу.
Джерело: пресслужби ДБР, Харківської облпрокуратури
Дослівно: "Вилучені правоохоронцями документи є підґрунтям для відкриття кримінальних проваджень за фактами держзради та колабораційної діяльності".
МЗС України повідомило про продовження цілеспрямованої кампанії терору та залякування українських дипустанов за кордоном.
Про це йдеться у заяві речника МЗС України Олега Ніколенка, повідомляє "Європейська правда".
Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) сподівається досягти угоди з РФ і Україною про створення зони безпеки на Запорізькій атомній електростанції до кінця цього року
Кремль не готовий прийняти умови для переговорів зі Вашингтоном, які 1 грудня озвучив президент США Джо Байден, - а саме Росія не планує забрати свої війська з території України.
Джерело: російське пропагандистське видання "РИА Новости", Telegram-канал "Вы слушали маяк", який публікує аудіокоментар Пєскова
Пряма мова Пєскова: "Ви частково процитували заяву Джо Байдена.