Кухня - це уособлення домівки. Тут ми чаклуємо над рецептами дуже смачних блюд, тут п'ємо уранішню каву, тут за вечерею спілкуємося з близькими нам людьми. Отже хай зовнішність нашої кухні буде затишною і стильною одночасно.
Вибираємо колір. Правильно підібрана колірна гамма здатна перетворити будь-яке приміщення, а вам подарувати гарний настрій і відчуття гармонії. Просто подумайте - якого кольору вам зараз дуже не вистачає, і саме в цьому тоні оформите інтер'єр вашої кухні. Наприклад, відтінки апельсинового і оранжевого зігріють і принесуть заряд позитиву; поєднання світло-сірого, сталевого і білого нададуть кухні стильному благородному вигляду; а салатові тони принесуть відчуття легкості і легкості простору. І, звичайно, пам'ятаєте про золоте правило будь-якого дизайнера - темні глибокі тони зрітельно зменшують об'єм приміщення, а світлі тони - збільшують. Крім того, деякі кольори можуть додати або понизити апетит, так що цей чинник на кухні - один з найважливіших. Дивитеся, як вибрати колір для інтер'єру.
Стіни і підлога. Багато дизайнерів жартома називають кухню «особливо небезпечною зоною» - адже на її стіни потрапляють бризки масла, жиру, води, а середня температура тут може бути вище, ніж в інших кімнатах. Тому, вибираючи шпалери, краще віддати перевагу вініловим полотнам або ж шпалерам під фарбування, які легко миються і не бояться вологи. Також варто захистити простір, що знаходиться над варильною поверхнею і миттям. Для цього передбачений так званий «фартух», який може бути виконаний з плитки, пластика або ДСП із спеціальним просоченням. Завдяки зносостійкості «фартуха», його можна чистити різними миючими засобами.
Для обробки підлоги відмінно підійде плитка. Окрім міцності і влагоустойчивості плитки, в неї не в'їдається харчова грязь, завдяки чому вимити таку підлогу буде набагато легко.
Меблі. У кухні все повинно бути зручно, красиво і практично. Хорошим рішенням буде придбання вбудованих меблів, що допоможе максимально ефективно використовувати все наявний простір. Крім того, розмір і форма шафок і поличок буде виконаний з урахуванням особливостей планування вашої кухні. Розміщуючи меблі, звернете увагу, що плита, миття і обробна поверхня повинні знаходитися поряд, інакше вам доведеться без кінця бігати від однієї «стратегічної точки» вашої кухні до іншої.
Найбільш поширені матеріали кухонних меблів - це ДСП (деревно-стружкові плити) і МДФ (древесноволокністиє плити). Причому перші зазвичай використовуються для внутрішніх частин кухонного гарнітура, а останні - при обробці фасаду. Це достатньо недорогі матеріали, на відміну від натурального дерева, яке у всі часи оцінювалося досить високо. За самий невразливий компонент кухонних меблів вважаються столешніци. Їх проводять з економічної ДСП, покритої ламінатом, а також з неіржавіючої сталі і каменя (натурального або штучного). За бажання можна замовити декоративну обробку столешніци і насолоджуватися малюнком прерій або морського прибою.
Побутова техніка. Сьогодні можна забути про холодильник традиційного білого кольору і віддати перевагу, допустимий, червоному, чорному або сталевому. А маленький холодильник і зовсім можна заховати за дверцями вбудованого кухонного гарнітура. Також можна поступити і з посудомийною машиною. При необхідності, можна рознести в різні боки варильну поверхню вашої плити і духовку, підвісивши останню, наприклад, на стіні кухні. І не забудьте придбати витяжку - вона позбавить вас від неприємних запахів і запобіжить появі кіптяви на стелі.
Окружний адмінсуд Києва вирішив прибрати зі списку люстрованих Миколу Чинчина, який у часи Майдану керував Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ.