Начальник сервісної служби у своїй діяльності керується чинним законодавством України, наказами та інструкціями відповідних галузевих міністерств, цією посадовою інструкцією та іншими нормативними документами, затвердженими у встановленому порядку.
"___" ____________ ____ р.
1. Загальні положення
1.1. Начальник сервісної служби відноситься до категорії „Керівники”. 1.2. Призначення на посаду начальника сервісної служби та звільнення з неї здійснюється наказом керівника підприємства із дотриманням вимог Кодексу законів про працю України та чинного законодавства про працю. 1.3. Начальник сервісної служби підпорядковується безпосередньо директору. 1.4. За відсутності начальника сервісної служби його обов’язки виконує особа, призначена у встановленому порядку, яка набуває відповідних прав та несе відповідальність за належне виконання покладених на неї обов’язків. 1.5. Начальник сервісної служби у своїй діяльності керується чинним законодавством України, наказами та інструкціями відповідних галузевих міністерств, цією посадовою інструкцією та іншими нормативними документами, затвердженими у встановленому порядку.
2. Завдання та обов’язки
Начальник сервісної служби: 2.1. Керує роботами з проведення огляду та ремонту об’єктів обслуговування, а саме обладнання систем вентиляції та кондиціювання повітря, сервісними бригадами. 2.2. Контролює якість виконання ремонтних робіт та технічного огляду систем кондиціювання повітря та вентиляції, їх вузлів та деталей згідно встановлених технологій та визначених строків. 2.3. Бере участь у розробці заходів щодо покращення якості нагляду та профілактичного ремонту систем кондиціювання повітря та вентиляції, їх вузлів та деталей, а також удосконаленню технологічних процесів. 2.4. Контролює наявність та використання запасних частин, деталей та забезпечує своєчасне поповнення стоку. 2.5. Забезпечує нормальну роботу систем повітряних проводів, забезпечення робочих місць електрикою, підйомними механізмами та іншим необхідним обладнанням. 2.6. Вивчає, поширює та впроваджує передові методи та прийоми праці, раціоналізаторські рішення, винаходи, спрямовані на покрашення ремонту та технічного обслуговування систем вентиляції та кондиціювання повітря. 2.7. Проводить інструктаж х техніки безпеки, бере участь в розслідуванні причин аварійних ситуацій, що виникли. 2.8. Організовує навчання, періодичну перевірку знань правил техніки безпеки та технологій виконання робіт. 2.9. Контролює, щоб працівники дотримувалися правил та норм охорони праці, а також техніки безпеки, виробничої дисципліни та дисципліни праці, правил внутрішнього розпорядку. 2.10. Координує роботу сервісної служби з обслуговування систем вентиляції та кондиціювання повітря, здійснює підбір робочих кадрів, їх розташування та цільове використання. 2.11. Організує планування, облік та правильне складання звітності про роботу сервісної служби. 2.12. Чинний перелік обов’язків не звільняє працівника від рішень питань та проблем, що виникають у роботі, у відповідності до отриманих знань, досвіду роботи, кваліфікацією та обійманню посадою. 3. Права Начальник сервісної служби має право: 3.1. Знайомитися з проектами рішень керівництва підприємства, що стосуються його діяльності. 3.2. Вносити на розгляд керівництва пропозиції щодо покращення роботи, пов’язаної з обов’язками, що передбачені цією інструкцією. 3.3. Підписувати та ставити візу на документах в межах своєї компетенції. 3.4. Повідомляти свого керівника про усі виявлені в процесі виконання своїх обов’язків недоліки в виробничій діяльності підприємства та вносити пропозиції щодо їх усунення. 3.5. Запитувати самостійно та за дорученням керівництва у фахівців та керівників структурних підрозділів інформацію та документи, що необхідні для виконання його посадових обов’язків. 3.6. З дозволу керівництва залучати фахівців окремих структурних підрозділів до вирішення покладених на нього завдань . 3.7. Вимагати від керівництва сприяння у виконанні ним посадових обов’язків. 3.8. Удосконалювати свою професійну кваліфікацію у встановленому порядку.
4. Відповідальність
Начальник сервісної служби несе відповідальність за: 4.1. Своєчасне та якісне виконання або невиконання своїх посадових обов’язків, передбачених чинною посадовою інструкцією – в межах, що передбачено чинним трудовим законодавством України. 4.2. Дотримання правил охорони праці, техніки безпеки та пожежної безпеки. 4.3. Чистоту та охайність робочого місця. . 4.4. Правопорушення, скоєні в процесі виконання своєї діяльності, - у межах передбачених чинним цивільним, карним і адміністративним законодавством України. 4.5. Завдання матеріальної шкоди – в межах, що передбачено чинним трудовим та цивільним законодавством України.
5. Начальник сервісної служби повинен знати
5.1. Постановляння, розпорядження, накази та інші правочини, що регламентують роботу начальника сервісної служби. 5.2. Технологічний процес ремонту та технічного обслуговування систем вентиляції та кондиціювання повітря, технічні характеристики, конструктивні особливості обладнання, технологію виробництва. А також вміти складати керівництва з експлуатації систем кондиціювання повітря та систем вентиляції, паспорти обладнання, інструкції з експлуатації та ремонту, дефектні відомості та іншу технічну документацію. 5.3. Нормативи особистої участі в здійсненні профілактичних заходів задля запобігання аварійних ситуацій. 5.4. Методику розслідування та обліку аварійних ситуацій, що пов’язані з виробництвом. 5.5. Основи економіки, організації виробництва, праці та управління. 5.6. Основи законодавства про працю, правила внутрішнього розпорядку. 5.7. Правила та норми охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії та протипожежної безпеки.
6. Кваліфікаційні вимоги
На посаду начальника сервісної служби призначається особа, що має повну вищу професійну (технічну) освіту та стаж роботи на керівній посаді не менш 1 року або середня професійна (технічна) та стаж роботи за фахом спеціаліста та на керівній посаді не менш 3 років.
З інструкцією ознайомлений: ______ (підпис) ________________________ (прізвище, ініціали) "___" ____________ ____ р.
"Депортація або екстрадиція злочинців, кримінальних авторитетів або осіб, які становлять загрозу для національної безпеки України, не належить ні до меж компетенції Управління державної охорони України, ні до моїх повноважень, як його начальника", – заявив він.
За попередньою інформацією, подія сталась у результаті необережного поводження з пічним обладнанням в одній із в/ч, яка виконує бойові завдання на Донецькому напрямку.
Прокуратура мала право розслідувати злочини, підслідні Державному бюро розслідувань, не довше 5 років від дня набрання чинності нового УПК (19 листопада).
Кучма заявляє про неприпустимість революції, Жванія виходить з "Нашої України", Тимошенко посміялася з жартів Путіна над Ющенком та Саакашвілі, політики ЄС очікують з боку Януковича зриву підписання Угоди про асоціацію...